Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, mi a véleményetek...

Csajok, mi a véleményetek erről a kis gesztusról?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyen aki tetszik, még ismerkedős fázisban vagyunk.Én csak pár napja dolgozom ezen a munkahelyen, ő több éve. Reggel mivel én korábban érek a munkahelyre, arra gondoltam hogy meglepem egy kávéval,biztos hogy örülne neki. Főzök neki egy kávét mire jön. Ma ő főzött nekem amúgy, de úgy hogy megkérdezte hogy akarok e, én meg úgymond meglepném egy kész kávéval mire jön, az asztalára tenném és amikoe jön akkor együtt kávéznánk. Ti mit gondolnátok ha ezzel várna be egy férfi titeket? Szép gesztus?
2022. febr. 21. 18:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem csak te látod így, lehet hogy ő észre sem vett az egész helyzetből semmi gázat. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem égetted be magad a szemében vagy bármi, hanem inkább csak elkönyvelte magában, hogy figyelmes vagy és igyekszel. Persze megpróbálhatod holnap sikeresebben újra, de az sem jó ha túltolod.
2022. febr. 22. 17:04
 12/15 A kérdező kommentje:
A kávéval az a gond hogy nem tudni hogy mikor iszik mikor nem. Lehet hogy inkább jobb lenne a tea?
2022. febr. 22. 21:52
 13/15 anonim válasza:
Szerintem inkább kérdezd meg
2022. febr. 22. 22:01
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jobb ötlet lenne megkérdezni, de nem lenne akkor meglepetés. Viszont úgy kiszámíthatatatlan hogy mit iszik, úgymond találgatás lenne.
2022. febr. 22. 22:16
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvártam és megkérdeztem, teát kért.. Örült neki, sokat beszélgettünk.
2022. febr. 23. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!