Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, mi a véleményetek...

Csajok, mi a véleményetek erről a kis gesztusról?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyen aki tetszik, még ismerkedős fázisban vagyunk.Én csak pár napja dolgozom ezen a munkahelyen, ő több éve. Reggel mivel én korábban érek a munkahelyre, arra gondoltam hogy meglepem egy kávéval,biztos hogy örülne neki. Főzök neki egy kávét mire jön. Ma ő főzött nekem amúgy, de úgy hogy megkérdezte hogy akarok e, én meg úgymond meglepném egy kész kávéval mire jön, az asztalára tenném és amikoe jön akkor együtt kávéznánk. Ti mit gondolnátok ha ezzel várna be egy férfi titeket? Szép gesztus?
2022. febr. 21. 18:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Akár férfiak véleményét is várom
2022. febr. 21. 18:01
 2/15 anonim válasza:
Ez csak akkor jó ötlet, ha mindig ugyanakkor ér be. Annak nem sok értelme lenne, ha már kihűlt kávé várja. Az is teljesen jó, ha megvárod és utána csinálod meg. Mire lepakol, bekapcsolja a gépet és hasonlók, már lehet meg is vagy vele.
2022. febr. 21. 18:09
 3/15 anonim válasza:
...átlátszó.43 éves faszi voltam.
2022. febr. 21. 18:10
 4/15 anonim válasza:
Kedves ötlet, de valóban jobb, ha megvarod, amíg be ér. Én szeretem a kihűlt kávét is, de az átlag csak a frisset.
2022. febr. 21. 18:45
 5/15 A kérdező kommentje:
De én tudom hogy pontosan mikor ér be,forró lenne
2022. febr. 21. 19:52
 6/15 anonim válasza:
Szuper. Nálam nyerő lenne
2022. febr. 21. 19:52
 7/15 anonim válasza:
Teljesen szép gesztus, nálam fixen nyerő lenne
2022. febr. 22. 00:13
 8/15 anonim válasza:
Kedves gesztus, örülnék neki.
2022. febr. 22. 04:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát sikerült leégetnem magam mint mindig. Nem lett kész a kávé mire jött + nem kért kávét + még a vizet is kiöntöttem és ha még mindig nem elég, zavaromban véletlen bezártam a bejárati ajtót és nem tudott bejönni. Szóval alaposan leégettem magam előtte,de ennek ellenére beszélgetett még velem. Holnap megpróbálhatom újra, de már lehet hogy nem jön össze
2022. febr. 22. 08:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Habár érdeklődik irántam még ezek után is, de égett ám a pofám
2022. febr. 22. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!