Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatal fiúk, ismerkednétek...

Fiatal fiúk, ismerkednétek egy kerekesszékes pasival?

Figyelt kérdés
Aki igen, írjon bátran!
2022. febr. 14. 17:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

cenzúráztattál, hiszti... elég érdekes békejobb nyújtás


Nem értem a problémádat, elég egyértelműen le van írva, kit, mit keresek. Ha bármelyik része nem elfogadható számodra, miért reagálsz? Meg akarsz győzni, hogy ez nekem nem jár? Akit nem érint, nem reagál, aki meg vállalja, megkeres. Ennyi.

2022. márc. 7. 15:37
 12/19 anonim válasza:
Akárhogy is, mégha NEM IS TE, valaki bevágta a hisztit és töröltetett. Mit gondolsz hova lettek a TE posztjaid is? Ezenfelül olvasd újra... Ha neked örömet okoz ez az LGBT dolog, akkor csináld. Szükséges állandóan kiforgatni a nem-LGBT-sek szavait?
2022. márc. 7. 15:39
 13/19 anonim válasza:
De a lényeg, én teljesen higgadt vagyok és nem vitázok. Elhordtalak mindenféle izének? Nem. És nem is foglak.
2022. márc. 7. 15:40
 14/19 A kérdező kommentje:
De miért zavar téged a kérdés?
2022. márc. 7. 15:41
 15/19 anonim válasza:

Jó, elmondom, maximum megint idejön valami Hiszti Kriszti és cenzúráztat... Mint tudod, az LGBT közösség elfogadást akar kivívni, amivel NEM is lenne gond, mivel azt mondják, hogy egyenlőséget akarnak. Csakhogy egy ponton elszúrták a dolgot, mégpedig azzal, hogy elkezdték letömni a másságukat az emberek torkán és a gyerekeket veszik célba, mert minket idősebbeket nem tudnak meggyőzni. Hiába papol nekik az ember (én vagy bárki más), miszerint nem mindenki van ellenük, miszerint ne erőltessék már a témát, miszerint nem a másság a gond/a szexualitás magánügy legyen az ember LGBT-s vagy sem. Ők ezen mind bevágják a hisztit, homofóboznak, töröltetnek, felsőbbrendűsködnek (Idézet: "Senkit nem érdekel a véleményed te nyüves k*csög, haljálmeg") és letiltás. És ez egy idő után fárasztó, idegőrlő és unalmas, hogy csak ez a viaskodás és torkon letömés folyik a csapból.


Ezért is mondtam, hogyha neked örömet jelent ez az azonosnemű kapcsolat, akkor csináld. Mert én azok kevesek közt vagyok, akik toleránsak a közösség felé még úgyis, hogy van elég fekete pontja a közösségnek.

2022. márc. 7. 15:54
 16/19 A kérdező kommentje:

Elég szomorú ennek a fidesz propagandának a visszaböfögése..

Emellett az, ahogy kirohansz egy ilyen egyszerű partnerkereső kérdésre, mindent mutat, csak toleranciát nem.

Azt hiszem, felesleges reagálnod.

2022. márc. 7. 15:58
 17/19 anonim válasza:

Na jól van, ebből elég. Azért is, mert te sem látod az igazat, csak támadásnak veszed. Töröltessed akkor a válaszomat megint, az majd megnyugtatja a kicsi lelked, azt hiszed nem tudom hogy te voltál? Komolyan röhelyes, tényleg. Lezárásként megint elmondom: ha neked örömet jelent az azonosnemű kapcsolat, akkor csináld. Nincs itt propaganda, nem lettél elhordva semmi izének, akkor mégis mi a bánat bajod van? Miért kell kiforgatni a szavaimat?


Én jobbra, te balra. Nem is köszönök.

2022. márc. 7. 16:04
 18/19 anonim válasza:
És csakhogy tudd, vannak olyanok akik politikailag IS FÜGGETLENEK! Nem kellene mindenben a rosszat látni.
2022. márc. 7. 16:29
 19/19 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2022. ápr. 27. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!