Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy hirtelen...

Miért van az hogy hirtelen bunkó lesz a pasi?

Figyelt kérdés

Minden ismerkedésem így alakul. Jól elbeszélgetünk, gördülékenyen, már már beleélem magam hogy végre egy normális pasi, érdeklődő, beszédes, tetszem is neki, nekem is ő, ez megy kb napokig, ír, érdeklődik és szintén oda vissza.

Erre benyögi egyszer csak hogy "kinyalnám a p.dat.

Bker lefagytam.

És ez már sokadszorra így megy.

Valaki árulja már el, mi van az ilyen agyában?

Vagy csak én vonzom az agyatlanokat?


2022. febr. 13. 07:13
 1/9 Noren1989 válasza:
Nyilvàn màsok is talàlkoznak kanos Màtyàsokkal 😉
2022. febr. 13. 07:44
 2/9 anonim válasza:

Lehet h unalmas vagy, és pl kerülöd teljesen az erotikus szexuális témákat.

Senki nem akar hetekig beszélgetni mint 2 barát, bár nem így kéne megnyilvánulnia persze akkor sem.

2022. febr. 13. 07:56
 3/9 Noren1989 válasza:
#2, ha valaki napok alatt unalmas lesz egy màsik embernek, az azért komoly problémàkat jelezhet mindkét oldalon...
2022. febr. 13. 07:58
 4/9 anonim válasza:
5 perc alatt is válhat valaki unalmassá, szerintem tudod miről beszélek
2022. febr. 13. 08:02
 5/9 anonim válasza:
Csak szexre kellenél neki.
2022. febr. 13. 08:08
 6/9 anonim válasza:
Vagy csak egy kanos seggfej, vagy pedig ilyen a humora. Nekem is vannak szexuális poénjaim, hogyha úgy hozza a beszélgetés simán bedobok egyet-egyet. Így kontextus hiányában bármelyik lehet.
2022. febr. 13. 08:17
 7/9 anonim válasza:
Nálam a pasi szex után lett bunkó, az "mèg jobb" èrzès...:/
2022. febr. 13. 12:53
 8/9 anonim válasza:
Ejtsd, ez nem igényes. Örülj hogy hamar kiderült.
2022. febr. 14. 03:41
 9/9 NTBS válasza:
Szerintem ez a fajta alapból ilyen. Egy darabig meg próbálja eljátszani az érdeklődőt, de egy idő után nem tudja elnyomni magában a valódi lényét. A másik ok szerintem korszakunk sztereotípiái, ami szerint minden nőt csak a pénz és pénisz érdekel. Nyilvánvalóan fals gondolkodás, de nincs mit tenni.
2022. febr. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!