Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sehol nem találom a lelkitársa...

Sehol nem találom a lelkitársam. Lehet pont itt lesz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy tényleg kihaltak a normális férfiak,normális elvárásokkal.Nincs egyetlen 40-50 közötti sem aki társat nem pedig alkalmi szexet keres?Miert gondoljâk azt,hogy rám írnai fb on és a 3.ik mondat után elküldik a farkukat ilyen-olyan állapotban és szögben,attól egy nő elalél? Hol vagytok ti ,akiknek számít a kommunikáció? Az ismerkedés varázsa? A hódítás? Szeretek beszélgetni..megismerni a másik ember gondolatait..vágyait,álmait!

Tudom,hogy ez nem társkereső,de a kíváncsiság erősebb tőlem😊Szóval,ha esetleg valaki magára ismer,szép szál magas legény az írjon már rám privátban és ha elkelti az érdeklődésem megadom a facebookom😊



2022. febr. 12. 07:44
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

#11

Mert néha van 5-10 percem unatkozni, és gondoltam valami nemes célra fordítom, így hozok némi fényt ebbe a sötétségbe ami itt az oldalon uralkodik😇


Tudom, következő kérdés az ,hogy miért nem az asszonynak írok helyette,hát azért mert ő is dolgozik és nem olyan toxic a kapcsolatunk hogy éjjel nappal egymás nyakán lógjunk.

2022. febr. 12. 10:40
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem szórakozom! 45 éves vagyok és tényleg szeretnék megismerni egy férfit akivel tudok beszélgetni.

Senki vagyona nem érdekel mivel eltudom magam tartani es erre buszke vagyok.

A két gyerekem már felnőtt,dolgoznak sz én munkám pedig rengeteg szabad idővel jár.Miért meglepő,hogy esetleg itt is szétnézek? Kisvárosban élek..nincs hol ismerkednie az én korosztályomnak és azért egy bizonyos szint alá sem megyek.Tehát uraim..aki kíváncsi rám és betöltötte a 40 et az írjon privát üzenetet és megnézhet fb.on.

Amúgy 165/58 hosszú sötétbarna haj,nagy barna bociszemek és ártatlannak "tűnő" tekintet.Ne higyj a látszatnak!😉

2022. febr. 12. 10:44
 23/32 anonim válasza:

#22 😂😂😂

Sok sikert!

Ja és úgy írják: Higgyj

2022. febr. 12. 10:51
 24/32 anonim válasza:

......j betű nélkül!

😂😂😂

2022. febr. 12. 10:52
 25/32 anonim válasza:
Én egyszer itt "találtam" meg, aztán semmi sem lett belőle, tehát itt csak óvatosan, ha valaki azt mondja: "én vagyok a lelki társad".
2022. febr. 12. 10:59
 26/32 A kérdező kommentje:
23/25 igen higgy! A szerb suliban ezt nem tanították ,de azért elég jól töröm a magyart és még 2 nyelvet😊Bár ez lenne a legnagyobb hibám.Ám örülök,hogy kijavítottál ,így könnyebben meg tudom jegyezni.😇🙏
2022. febr. 12. 11:07
 27/32 anonim válasza:
Kishíján írtam, de buktam (és buktad), nem vagyok magas, szép szál legény :P
2022. febr. 12. 12:07
 28/32 anonim válasza:
#27 Hidd el nem vesztettél semmit
2022. febr. 12. 12:11
 29/32 Marsu válasza:
Szia 49 éves pasi vagyok, örülnék egy társnak, bár csak 172cm magas vagyok, nem tudom ez mennyire számít.
2022. febr. 12. 12:31
 30/32 A kérdező kommentje:
28/29 Te ismersz vagy miért mondod ezt? Előbb ismerj meg valakit aztán ítélkezz.
2022. febr. 12. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!