Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sehol nem találom a lelkitársa...

Sehol nem találom a lelkitársam. Lehet pont itt lesz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy tényleg kihaltak a normális férfiak,normális elvárásokkal.Nincs egyetlen 40-50 közötti sem aki társat nem pedig alkalmi szexet keres?Miert gondoljâk azt,hogy rám írnai fb on és a 3.ik mondat után elküldik a farkukat ilyen-olyan állapotban és szögben,attól egy nő elalél? Hol vagytok ti ,akiknek számít a kommunikáció? Az ismerkedés varázsa? A hódítás? Szeretek beszélgetni..megismerni a másik ember gondolatait..vágyait,álmait!

Tudom,hogy ez nem társkereső,de a kíváncsiság erősebb tőlem😊Szóval,ha esetleg valaki magára ismer,szép szál magas legény az írjon már rám privátban és ha elkelti az érdeklődésem megadom a facebookom😊



2022. febr. 12. 07:44
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
#1 Akkor miért vagy itt non-stop?
2022. febr. 12. 09:46
 12/32 anonim válasza:
#4 Ezek szerint széles a skála.
2022. febr. 12. 09:46
 13/32 anonim válasza:
#6 Az hogy te annak gondolod magad, nem jelent még semmit. Az elmebeteg sem tudja magáról hogy az.
2022. febr. 12. 09:47
 14/32 anonim válasza:

#11:


Szerinted aki feljár válaszolgatni ide, az nem lehet boldog a párjával?😂


Biztosan 37F incel kegyeiért jön ide gladiátorharcot vívni.

2022. febr. 12. 09:50
 15/32 anonim válasza:
#14 Szerintem aki feljár ide az sérült lelkileg is. Én is az vagyok.
2022. febr. 12. 09:52
 16/32 anonim válasza:

A nők a férfiakat szidják, hogy milyenek, de vajon önkritika mennyi szorult beléjük? Hogy vannak-e idióta férfiak? De még mennyi. És nő? Az is.


Ha már itt tartunk, én meg azt kérdezem, hol vannak a normális nők, akik nem csak a dollárjeleket látnak a szemük előtt, akik nem egy Brad Pittet találnak csak maguk mellé méltónak, akik megbecsülik azt, ha egy férfi normális, intelligens, megbízható, hűséges, igényes és normális életet él.

Rendkívül nagy csalódás számomra, hogy nem találok ilyet. Már két éve, hogy véget ért egy komoly kapcsolatom, de azóta borzalmas, hogy milyen sekélyes nőkkel találkozom.


Vannak-e olyan nők, akik tényleg normálisak? Vannak bizony, csak azt nem tudom, hol.


37/F

2022. febr. 12. 09:54
 17/32 anonim válasza:
#14 Ja de persze nyilván. Én is szívesebben töltöm az időt itt mint a párommal
2022. febr. 12. 09:55
 18/32 anonim válasza:
#17 lehet távkapcsolat,a csaj Afrikában él😉
2022. febr. 12. 09:59
 19/32 anonim válasza:
Kedves kérdező Te milyen idős vagy? Te is 40 környéki?
2022. febr. 12. 10:20
 20/32 anonim válasza:
Szórakozik veletek, ilyen naívak vagytok?
2022. febr. 12. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!