Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Ha magadra ismersz, írj bátran

19F

Debrecen környékén élek, Nyíregyházán tanulok



2022. febr. 10. 20:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nemhiszem hogy itt találsz de sok sikert azért.
2022. febr. 10. 20:51
 2/14 A kérdező kommentje:

2- Nem csak itt próbálkozok, regisztráltam társkeresőkre is, de nem alakult ki komoly kapcsolat, meg szerintem sok női profil mögött férfi van.

Láttam jópár ehhez hasonló kérdést. Olvastam, hogy voltak olyanok, akik itt találtak egymásra.

2022. febr. 10. 22:13
 3/14 anonim válasza:

#2-es, büszke lehetsz magadra, és a rosszindulatodra.


Egy próbát megér, de az ilyen emberek már kikoptak innen.

2022. febr. 10. 23:02
 4/14 anonim válasza:

nemhinném h találni fogsz itt.

főleg szép, ápolt csajt szinte esélytelen hogy találsz itt.


2# én nem hiszek neked :D

2022. febr. 10. 23:45
 5/14 anonim válasza:

Az a baj, az ország másik felében élek...

Tatabánya nem a szomszéd falu

2022. febr. 11. 00:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem töröltek egy kommentet, tegnap 22:13-kor arra válaszoltam
2022. febr. 11. 08:06
 7/14 anonim válasza:
Igen, egyik posztolora irtam, nem neked kerdezo
2022. febr. 11. 08:33
 8/14 anonim válasza:
Ennyi idősen el kéne menni szórakozni. Akkor lehetne kalandok meg barátnő is. Meg bánod még ha nem teszed.
2022. febr. 11. 10:25
 9/14 A kérdező kommentje:

Néha eljárok, de csak a saját társaságomon belül szoktam beszélgetni, nem szoktam kiszakadni, de majd legközelebb megpróbálom

Annyira a saját társaságomon belül szoktam mozogni, hogy eszembe se jutott, hogy tágítsam a köröm.

2022. febr. 11. 18:39
 10/14 anonim válasza:

Egyébként az a fura, hogy minden fiúkkal/férfiakkal van tele. Elhiszem, hogy valahol nekünk kell vadászni, de konkrétan az interneten alig lehet találni lányt/nőt csak úgy beszélgetre is. De "IRL" is szinte ez a helyzet.


Konkrétan ha itt beírja valaki hogy pl. "25/N" akkor be is kap rögtön 30 levelet. Ennyire nagy a kiéhezettség. :D Persze lehet mondani, hogy gáz a GYK ismerkedésre, de ennyi erővel osztálytárssal, munkatárssal is gáz kikezdeni (egyesek szerint legalábbis), a szórakozóhelyek pedig tele vannak komolytalan emberekkel.


Na mindegy, most csak enyhe frusztrációmat akartam itt kiadni. Pedig nem is vagyok vadászmódba kapcsolva...

2022. febr. 11. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!