Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek az osztály bohóca típusú srácok bejönnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

23/f


Mindenképp vannak az biztos, mert voltak már kapcsolataim, szóval nem ér azt mondani, hogy senkinek se jönnek be:D



2022. febr. 9. 00:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
hát most tuti egy szomorú bohóc vagy
2022. febr. 9. 01:28
 2/14 A kérdező kommentje:

Már megérte kiírni ezt, mert nevettem egy jót:D köszi érte kedves anonim barátom!


Egyébként nem szabad(na) ismerkedni, ha nem vagy boldog szingliként és nincs minden rendben veled érzelmileg, szóval nem vagyok szomorú bohóc ne aggódj:D

2022. febr. 9. 02:06
 3/14 anonim válasza:
Nekem nem jonnek be, de most totál bele vagyok zúgva egy olyanba,aki regen az volt... kiskoraban.
2022. febr. 9. 02:15
 4/14 A kérdező kommentje:

#3

Drukkolok nektek!:)

2022. febr. 9. 02:25
 5/14 anonim válasza:

Lehet csak nálunk volt ez, de én úgy tapasztalatam hogy mindenkinek az osztály bohóca típusú srácok tetszenek, főleg ha intelligensek is, és van egy kis csibészes bájuk. :D

Szóval szerintem nem kell sokat keresgélned. :D

2022. febr. 9. 05:58
 6/14 anonim válasza:
Nekem sem jönnek be, inkább a komolyabb férfiak.
2022. febr. 9. 07:41
 7/14 anonim válasza:

Pont, hogy nem.

Egyrészt mert a komoly pasik szexik. Másrészt meg az osztály bohóca típusú srácok általában valamilyen traumát szereztek gyermekkorban.

2022. febr. 9. 07:52
 8/14 anonim válasza:
Te vagy tényleg ilyen szellemi retard#t vagy,vagy egy unatkozó troll akinek nincs jobb dolga szerda fél 9-kor.
2022. febr. 9. 08:26
 9/14 anonim válasza:
nyolcaska mi a kín gyötör?
2022. febr. 9. 09:03
 10/14 A kérdező kommentje:

#7

Nem feltétlen igaz, én pl már ilyen voltam amióta az eszemet tudom:D Szerintem mindenki más miatt lesz az "osztály bohóca". Én csak szerettem nevetni és jól esett, ha másokat is boldoggá tehetek. Mondjuk azért sokakat idegesítettem is ezzel, de az már más kérdés:D

2022. febr. 9. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!