Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyakoris lányok, miért nem...

Gyakoris lányok, miért nem lehet már normálisan ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

1.5+ éve fedeztem fel, hogy gyakorinak van egy ismerkedős része is. Gondoltam kipróbálom, mert hát mit veszíthetek. Meglepetésemre rengeteg normális lánnyal sikerült beszélnem, sőt, randira is eljutottam nem egyszer és volt páromat is itt ismertem meg.

Mivel megint szingli vagyok és kész az ismerkedésre, gondoltam felnézek ide. Konkrétan ledöbbentem, hogy hova fajultak a dolgok... Pl láttam olyan kérdést, amihez hasonlót én 1.5 éve feltettem és rengeteg normális lány írt, viszont most csak szét savazták a kérdezőt a lányok. De a sok más kiírást olvasgatva is szépen látszik, hogy gyakorlatilag teljesen más a hangulat itt, mint annó. Ami azért elég szomorú, mert legalább volt egy hely, ahol lehetett személyiség alapján és őszintén meg hosszan beszélgetve párt találni...



2022. febr. 8. 19:56
 1/8 anonim válasza:
Túl sok a kanos kretén, ha írsz egy ismerkedős kérdés alá, vagy bárhol megemlíted hogy lány vagy, legalább 1 idióta tuti betalál és akkor még szerencséd van. Én sok emberrel beszéltem itt, de a legtöbbre inkább privátban írtam rá, véletlenül sem kommenteltem.
2022. febr. 8. 20:23
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Teljesen jogos, néha elfelejtem milyenek a fiúk egy anonim oldalon:/

2022. febr. 8. 20:30
 3/8 anonim válasza:

#2

Nem csak anoním oldalon. Én ha leírom, hogy milyen vagyok, akkor egyből kapom, hogy fix kamú, mert ilyen srác nem létezik.

2022. febr. 8. 20:46
 4/8 anonim válasza:
Gyakoris fiúk miért nem lehet ismerkedni? Miért kell valakit pár mondat után elitélni?
2022. febr. 8. 21:20
 5/8 anonim válasza:
Sok a troll és a megkeseredett ember.
2022. febr. 9. 07:02
 6/8 anonim válasza:
Mert a gyakori kérdések tele van kamus emberekkel akik csak fikázni tudják a másikat de magukban nem látják a hibát természetesen.
2022. febr. 9. 07:05
 7/8 anonim válasza:

Nagyon sok az érv és sajnos helytállóak.

Egyszer kiadtam magam kísérletből nőnek, kapásból 5-en írtak rám, egy ember meg elakart venni feleségül 4 levelezés után. Gyakorin is lehet ismerkedni, jelenlegi barátnőmet is ott ismertem meg.

2022. febr. 9. 13:36
 8/8 anonim válasza:
Nem igazán értem ki az az elvetemült aki konkrétan itt ismerkedne. Én ahogy megfigyeltem a gyakoris nőknek elég rossz termeszetuk van. A másik ha máshol nem megy, akkor itt sem fog.
2022. febr. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!