Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit kéne tennem hogyha fiu...

Mit kéne tennem hogyha fiu vagyok és szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 17 éves fiu vagyok és nem tudom hogyan tudnák létrehozni egy párkapcsolatot mivel lány ismerösöm sincsen és még olyan iskolába járok ahol nincsenek lányok, igy inkább arra irányulna a kérdésem hogy hogyan tudnék megismerkedni lányokkal.
2022. jan. 24. 16:42
 1/3 anonim válasza:
Szórakozóhely?
2022. jan. 24. 16:46
 2/3 anonim válasza:
Snapchat,instagram,akármi.De inkább a snapchatet ajánlanám.Bejelölgetsz rajta szépen pár lányt,aztán beszélgess velük irásban persze.Aztán biztosan összejön valakivel valami,vagy csak majd alakul,de mindenképp probáld meg,hiszen veszteni valód nincs,haver.
2022. jan. 24. 16:53
 3/3 anonim válasza:
Edzőterem, könyvtár, állatmenhely, ifi közösség, szakkör, nyelvtanfolyam, társasutazás... Ismerkedni bárhol lehet, ha nem ülsz otthon. :)
2022. jan. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!