Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 35 éves vagyok és nem keresek...

35 éves vagyok és nem keresek csak remélem jönni fog és ő talál meg engem?

Figyelt kérdés

Tavaly rengeteg felületen meg hírdettem magam mint társ kereső,végül személyesen találkoztam és ismertem meg egy lányt akivel úgy éreztem mindent meg mozgat bennem,nem kerestem csak találkoztunk, sajnos ő nem ugyan ezt érezte.Már nagyon régen éreztem ezt ,egy olyan ember akivel lehet hogy passzolunk,de csalódtam,magamban,csak olyan dologba éltem vele magam aminek semmi értelme nem volt,fájt el engedni.

Remélem iitt találok olyan nőt akivel jól el lehet dumálni bármiről,aztán lesz ami lesz.Beteges szexőrült inteoventált nők kérem ne írjanak,nem vagyok sem zárkózott sem embergyűlölő szexmániás.


2022. jan. 17. 17:43
 1/6 anonim válasza:

Mindennek meg van az esélye, még ha csak matematikailag is vesszük figyelembe... :,D

Nem szabad az életed olyanra alapozni, hogy: "majd jön az igazi".

Az ismerkedés szempontjából ez egy elég kockázatos lépés, hogy "passziválod" magad, mivel így lehet, hogy sok "lehetőséget" ki is hagysz. Aztán csak telnek-múlnak az évek, és végül rájössz, hogy elpocsékoltál egy csomó időt a semmire. (Szó szerint...)

2022. jan. 17. 18:21
 2/6 anonim válasza:
Fiút vagy lányt keresek? Ha eddig csak lányoknàl probalkoztal lehet ideje lenne a fiúkat is bevonni a buliba. 2x annyi ember , 2x akkora esély hogy megtalàld a nagy Ő-t.
2022. jan. 17. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Heteró vagyok és sosem éreztem egy férfi iránt sem semmit,bocsi de imádom a nőket és minden tiszteletem az övék,olyan nőt keresek aki hasonló képen képes ezt bevallani egy férfiról,gyermekeket szeretnék egy olyan nővel aki szeret és engedi hogy szeressen teljes szívemből ezért,ez a kötelék ami nő és férfi között ami létre jöhet szerintem a lég erősebb érzelmeket hozza el egy nő és egy férfi életében is,én így érzem és így is gondoltam mindíg is
2022. jan. 17. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
1 úgy értettem hogy nem görcsölök rá de nyitott maradok,csak ahányszor el kell engednem egy ilyen nőt az engem elég mélyen érint,elbizonytalanít és ez nagyon rossz,főleg nekem aki szereti irányítani az életét és fel készülni a véletlenre
2022. jan. 17. 18:36
 5/6 anonim válasza:
Kifejezetten Téged senki nem keres, hiszen nem tudja, hogy létezel. Elébe kell menni a dolgoknak, a szerencsének is. Járj olyan társaságba, ahol nők is vannak.
2022. jan. 17. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
5 na ez szinte lehetetlen ebben a korban mindenkinek családja van vagy haveromnak a csaja,nincs olyan akit ne ismernék valahonnét,így a baráti társaságom ki van lőve,haverokkal meg ritkán tudok el menni de nekik is van már párjuk vagy családjuk úgyhogy ők sem a lég jobb társaság ehhez,sógornőm azt mondta hogy érjen be egy olyan el vált nővel akinek már gyerekei is vannak, na ez eléggé le lombozott,úgy értem itt az érjen be azzal nagyon nem tetszett hisz akkor olyan mintha a fiatal anyuka is csak be érnévelem,van akivel össze bújsz esténként meg meg tudod mutatni a rokonoknak ,persze ez mellett bárkivel kabátját mert ennek a kapcsolatnak semmi alapja nem lenne,semmi közös múltunk,ettől még a hátamon is föl állt a szőr
2022. jan. 17. 19:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!