Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Játszunk tindereset? 16f

Játszunk tindereset? 16f

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, így baj lehet, hogy nem tudjuk ki van a másik oldalon.

Én part keresek, lányt velem hasonló korút, aki szeretne írjon. Pest megye.

Így könnyebb lenne ha küldenél egy facebook profilt én bejelöllek és eldöntöd hogy szeretnél-e velem ismerkedni.

Manapság nehéz bárkinek is a szavára adni, de én diszkréten kezelek mindenkit és a nemet nemnek veszem. Ezt fordítva is elvárom.



2022. jan. 11. 23:43
 1/10 anonim válasza:
Akinek van egy kis esze nem adja meg a facebook profilját egy idegennek mert elég hamar zaklatás áldozata lehet. Persze te most esküdözhetsz, hogy nem ilyen vagy, de mi alapján kellene ezt elhinnie bárkinek?
2022. jan. 11. 23:46
 2/10 anonim válasza:

1-es

Mivel a Facebook oldalak nyilvánosak, ezért ilyen alapon bárki zaklathat bárkit. Nem kell mindentől parazni.

2022. jan. 12. 00:24
 3/10 anonim válasza:
#3 valóban, azonban ha egy idegen valaki nem jön be és visszautasítod, máris adsz neki okot hogy pikkeljen rád. Én egyszer adtam meg a facebook-om gyakoris embernek, de kiderült hogy nagyon elborult ezért letiltottam, erre elkezdett kamu profilról írkálni és rágalmazni. Szerencsére nem lett drámai vége, abbahagyta, de olvastam már rosszabbakat is, tehát minden oka megvan az embernek hogy óvatos legyen manapság. Nem tudhatod ki talál be.
2022. jan. 12. 00:31
 4/10 anonim válasza:
hármas, oszt a tinder mivel jobb he?
2022. jan. 12. 00:35
 5/10 anonim válasza:
bekakiltam
2022. jan. 12. 01:32
 6/10 anonim válasza:

Ok, játsszunk! 😊

Balra húztalak.

2022. jan. 12. 05:54
 7/10 anonim válasza:
#4 az ég világon semmivel.
2022. jan. 12. 07:01
 8/10 anonim válasza:
Oké, jobbra húzlak. És? Hogyan tovább?
2022. jan. 12. 08:34
 9/10 anonim válasza:

Gyakorin ír neked egy lány.

Te elküldöd neki a facebook profilodat, és ha tetszel neki bejelöl. Ez így működhet.

A lány dönti el, hogy mi legyen és aztán te. Nem úgy van, hogy egy csomó lány elküldi neked a profilját és majd te válogatsz. 😂

2022. jan. 12. 15:49
 10/10 anonim válasza:
#1 ennyi erővel bárki bekamuzhatja random pont a te profilodat a tudtod nélkül...
2022. jan. 12. 20:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!