Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti lányok, van kedvetek...

Budapesti lányok, van kedvetek ismerkedni egy 27 éves férfivel?

Figyelt kérdés

F/27

168 cm

60 kg

Szőkésbarna haj



2022. jan. 11. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Túl alacsony vagy sajnos.
2022. jan. 11. 23:23
 2/5 anonim válasza:
24L
2022. jan. 12. 02:59
 3/5 anonim válasza:
Miért itt ismerkedsz, nem pedig egy szórakozóhelyen vagy akár egy erre alkalmas weboldalon?
2022. jan. 12. 07:34
 4/5 anonim válasza:

#1

Nincs olyan, hogy, alacsony.

Pl. A te méreteid sincsenek megszabva, hogy azok a tökéletesek, mint pl. magasság, mell, vagy csípőméret.

Mindenki úgy jó ahogy van.

2022. jan. 12. 07:53
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem lennél alacsony. A kis platoi szerelmem is kb. ekkora, ennek ellenére annyira jóképű, jó kiállású férfit még az életemben nem láttam. Már 4 éve lesz nyáron, hogy találkoztunk, jót beszélgettünk és kavartunk. Sajnos kapcsolat nem lett belőle, mert akkor én még másik városban tanultam, nem sokat tudtunk volna találkozni, gondolom ez is benne van, bár ki tudja. Persze azóta voltak már kapcsolataim, egy majdnem 2 éves és két 4 hónapos. Sokszor eszembe jut az az édes férfi. Bízom benne, hogy valahol végre összefutok vele és kapcsolat lesz a vége. 😅😅 Sajnos ráírni nem merek. Szóval azért mert valaki nem 180+ cm még lehet nagyon jó pasi.
2022. jan. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!