Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jogosan félek attól hogy...

Jogosan félek attól hogy minden férfinek csak arra kellek és csak kihasznál? Emiatt nem merek belevágni a kapcsolatokba.

Figyelt kérdés
Bárkivel is beszélgetek, mindig csak ez jár a fejemben hogy csak arra kellenék neki és úgy érzem ha megkapná akkor otthagyna.
2022. jan. 11. 07:55
1 2
 11/19 anonim válasza:
És akkor mi van, ha csak "arra" kellesz? Baj, hogy elélvezel?
2022. jan. 11. 10:37
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy elélvezek, hanem hogy komoly kapcsolatot keresek és nem akarok 500 fiuval is lefeküdni, csak mert kanosak és képtelenek megmondani mit is akarnak valójában
2022. jan. 11. 10:40
 13/19 anonim válasza:
3-as vagyok. De amikor már lefekszel vele, akkor nincs róla annyi információ, hogy mit is akar? Valamilyen szimpátia csak van már? Vagy csak lefekszel velük és lesz, ami lesz? Mert ezalapján valóban csak arra leszel jó, hogy 500 fiú lefeküdjön veled.Másra nem fogsz kelleni. Próbálj meg olyan társaságba kerülni, ahol a fiúk, férfiak hasonlóan gondolkodnak és tovább látnak annál az egy alkalomnál.
2022. jan. 11. 10:45
 14/19 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok és pont azért nem feszek le velük mert csak arra kellenék nekik
2022. jan. 11. 10:48
 15/19 anonim válasza:

Wow. Azért érdekes belelátni a szép emberek gondjaiba... Hogy azért nekik is vannak.

Mi, csúnyák, örülnénk, ha lenne valaki, akinek akár csak "arra" kellenénk:))

2022. jan. 11. 11:43
 16/19 anonim válasza:
Én egy őszinte férfi vagyok. Nekem csak szexre kellenél.
2022. jan. 11. 15:04
 17/19 anonim válasza:

A végén meg az lesz a gondod, hogy oké minden, de mégsem akarja tőled azt a másik fél.

Ki érti ezt?

2022. jan. 11. 17:37
 18/19 anonim válasza:
Én meg attól félek hogy minden nő csak átverni tud, mert akiben biztos voltam hogy nem teszi meg, az mégis megtette. Ezért én se vagyok biztos benne hogy akarok-e még valaha komoly kapcsolatot. Megyünk ezzel valamire? Lehet hogy nem. Vagy bevállalod hogy ilyenek előfordulhatnak hogy megbízol valakiben és tévedsz, és olyan hülyének érzed magad mint soha, és valószínűleg ez nem is egyszer fog megtörténni, vagy pedig inkább egyedül maradsz mert úgyis mindenki átver. De nem tudom miért gondolod hogy csak arra kellenél. Unalmasnak tartod magad, csak a tested érdekes? Amit meg nem akarsz abba úgyse mész bele. Ne add olyan könnyen magad, a legtöbb ember feladja ha nincs gyors eredmény akinek arra kellesz, de biztos lenne néhány elég kitartó is.
2022. jan. 11. 18:42
 19/19 Gymnospermatophyta válasza:

Nem. Biztos van olyan is, de azért nem mindenki.

" képtelenek megmondani mit is akarnak valójában "


Tisztázni kell az elején, hogy csak barátságot szertne, szexet vagy kapcsolatot. Én legalábbis megmondanám az elején, hogy pl. kapcsolatot szeretnék és megbeszélnénk, hogy a másiknak is ez-e a célja. Aki képtelen megmondani vagy nem tudod vele megbeszélni mit szeretne, az nem tudom mennyire komolyan vehető, elvégre ezt azért csak tudják az emberek. A másik, hogy nem kell lefeküdni vele az első héten. Várj egy pár hónapot, akár ezt tisztázhatod is vele az elején. Addigra talán megismered az illetőt és tudni fogod, hogy olyan-e vagy sem. Biztos vannak kitartóak is akik csak arra mennek, de mást nem nagyon nem tudok: ismerd meg amennyire tudod, ne légy előítéletes (hogy úgy is csak azt akarja), és várj ameddig késznek nem érzed magad.

2022. jan. 11. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!