Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találhatnék olyT,...

Hogyan találhatnék olyT, akivel ki lehet próbálni az együttlétet/ esetleg mást?

Figyelt kérdés
Mindig prűd hozzáállásom volt de ezért se találtam lányt meg antiszic vagyok és nem is nagyon kerülök emberek közelébe. Ki lehet vaalahogy próbálni legalább a szexet? Ötletem nincs hol ismerkedjek vagy valami. 23 vagyok
2022. jan. 8. 14:49
 1/9 anonim válasza:
rosszlanyok.hu
2022. jan. 8. 15:02
 2/9 anonim válasza:

Ezt nagyon rossz ötletnek tartom!!

Nem szabad ezt csinálni!

2022. jan. 8. 15:10
 3/9 anonim válasza:
Nem szabad ezt csinálni akkor se, ha jó ötletnek látszik!!
2022. jan. 8. 15:10
 4/9 anonim válasza:
#1 válaszoló ajánlása vagy egyéb szexpartner kereső oldalak, (utóbbiak alatt nem csak fizetős alkalmakat lehet találni) sok lány szimpátia alapján ismerkedik ezeken az oldalakon szóval az kicsit intimebb legalább.:)
2022. jan. 8. 15:51
 5/9 anonim válasza:
Rosszlányok. Ha fixen nem akarsz fizetni így direktbe, akkor el kell menni buliba, szórakozóhelyre és ott fizeted a koktélokat a csajoknak és ott adod elő magadat. Olyan nem lesz, hogy neten bárki is rád fog írni, hogy gyere szexelj velem, ingyen.
2022. jan. 8. 15:51
 6/9 anonim válasza:

"Remeteként" kb esélytelen a dolog...

Maradnak a hivatásosok, de szerintem még az sem érné meg számodra. (Gondolom, hogy náluk is volt "fizetésemelés"... xD)

A csajok nem fognak maguktól eléd lépni az utcán és könyrögni, hogy feküdj le velük... Neked kell változtatnod a hozzáállásodon! Nyitni feléjük. Tudom nem egyszerű, ha nincs a közelben lehetőség, de akkor utána kell menni, hogy hol van lehetőség... :,D

Viszont hogyan tud valaki teljesen elszigetelten élni?! (Magánsziget? 1 fős falu? Tényleg remete vagy?)

2022. jan. 8. 15:53
 7/9 anonim válasza:
Vegyél szexbabát azaz sexdoll-t. Az ilyeneknek az egy állom. Van barátnőm, de én is befogok egyet szerezni. :)
2022. jan. 8. 17:16
 8/9 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2022. jan. 8. 18:17
 9/9 anonim válasza:
ott a nővérem pesten lakik
2022. jan. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!