Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek humort értő lányok?

Léteznek humort értő lányok?

Figyelt kérdés

Valahogy mostanában nem találtam olyan lányt aki értette volna a viccet. Nem vagyok az a nagy humorzsák, de azért néha jó egy kis vidámság. Szívesen beszélgetnék ilyen hölgyekkel.


25/F


2022. jan. 6. 09:57
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Persze, hogy léteznek, más kérdés, hogy neked milyen a humorod, mert az sem egyforma. Lehet, hogy a te humorod olyan sajátos, amire csak kevesebben vevők. Olyat kell találnod, aki igen.

(Csak tanácsként írom, nem ismerkedési céllal, de nekem pl. kifejezetten fontos volt, hogy a páromnak legyen humora.)

2022. jan. 6. 11:34
 2/25 anonim válasza:
Különböző szintjei vannak a humornak. Van a fingós-kakis-pisis szint, aztán a rasszista szint, aztán az a fajta "humor", amelyik a másik kínos helyzetbe hozásán poénkodik, ezek nagyon kellemetlenek, mégis humorosnak tartják magukat a művelői. Az intellektuális vagy a fekete humort meg alig érti valaki. A te humorszintednek klappolnia kell a kiszemelt nő humorszintjével.
2022. jan. 6. 11:39
 3/25 anonim válasza:
A fekete humort még sokan értik, max nem vevők rá (szerintem kb. a pisi-kaki szintjén van), de az igazán kifinomult humort kevesen.
2022. jan. 6. 12:22
 4/25 anonim válasza:

Humort értő még hagyján, humort *művelő* lányok vannak itt vajon?


Ritka az ilyen ;)

2022. jan. 6. 12:24
 5/25 anonim válasza:

Én olyan családba születtem, amiben van humorista, és meg lehet unni, szóval akinek ugyanolyasmi humora van, azt észlelem, de nem tudok hahotázni rajta.:)

Ez nagyon más, mint nem érteni a humort.

2022. jan. 6. 12:48
 6/25 anonim válasza:
A humorista egy szakma, nem erről beszélt a kérdező...
2022. jan. 6. 15:01
 7/25 anonim válasza:
Tapasztalatom, hogy aki azt mondja magáról, ő humoros, csak a legkínosabb, verejtékes nagyotmondásokat produkálja. A színvonalas humorhoz magas intelligencia kell. PL. a fekete humort is sokan szó szerint értik, nem fogják fel a metaforikus jelentését, ezért a pisi-kaki humor szintjén látják.
2022. jan. 6. 15:02
 8/25 anonim válasza:
Bocsi semmi sértés, de szerintem semmi értelme a kérdésnek. Ha valaki tetszik, de úgy tényleg rendesen, akkor azért általában a témák is passzolni szoktak. 🤷
2022. jan. 6. 15:27
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. 👍👍
2022. jan. 6. 15:29
 10/25 anonim válasza:

7# Óh, köszönöm a minősítést :) Hát nem tudom, mert a fekete humor mennyivel jobb a pisikakinál? Na jó, talán annál egy kicsit "fejlebb" van. Ugyanis a megértéséhez már szükség van némi absztrakciós készségre.


Tudod ez is olyan mint a kéz: van, akinek nincs.


Háháhá!! Ugye milyen vicces? K.va jót röhögtem. Ja, nem.

2022. jan. 6. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!