Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit akar a lány?

Mit akar a lány?

Figyelt kérdés

Sosem okozott túl nagy problémát egy lány valós szándékaira rájönni, és lassan 28 éves pasiként tapasztaltnak tartom magam, de jött egy lány aki megkérdőjelezte bennem ezt.


Egy ugyanolyan korú munkatársról van szó. Jóval az én érkezésem előtt már a cégnél volt. Mindenkivel jó kapcsolatot ápol. Munkájával párhuzamosan főiskolán is tanul, ahol a bulik és az ismerkedések elég sűrűn jelen vannak állítása szerint. Extrovertált, otthon sohasem ülő lány. Facebookján minden második nap új bulis kép van feltöltve.


Tulajdonképp már az első nap megtetszett. Leginkább a külseje, de mivel én eléggé ennek a személyiségnek az ellenkezője vagyok nem igazán törekedtem a felszínes munkahelyi kapcsolaton kívül elmélyíteni köztünk bármit is.


Azonban egy ideje elkezdett elég aktívan keresni. Bejelölt facebookon. Ha nem dolgozik is bejött legutóbb a munkahelyre beszélgetni csak úgy.

Úgy gondoltam ezek ha nem is nyílt felkérések, de talán apróbb utalások, így én is nyitottam felé.

Viszont amint meghallotta,hogy számomra nem épp a fiu-lány haverság a prioritás egyszeruen lepattintott.


Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Nem is jelentkezett pár hétig. Utána újra elkezdett keresni. Feldobta az ötletet,hogy menjek át hozzá bulizni a kollégiumába, aztán max ott alszok nála.

Nyílván mindenkinek egy dolog jutna eszébe hogy mit akarhat, ám rá következő nap a semmiből csak úgy rávágta, hogy ugye tudom, hogy ez nem randi, és szexmentes dolog, ne is reménykedjek.


Furcsa egy szituáció. Tulajdonképp másodjára is feldobta labdát, mégis amint nálam pattog a labda már utasít is el. Normális viselkedés?


Tegnap megjelent harmadjára is. Igaz neten ír csak. Ma hosszasan ecsetelte,hogy tegnap hogy rúgott be, és két pasit is kikosarazott akik próbálkozta a buliban. Meg kesereg,hogy az élete céltalan.


Abszolút nem tudom hova tenni. Vannak pasi barátai. Nem kevés. Mi értelme lelki szemetest keresni?

Hogy tetszhetek-e neki dolgot már elengedtem , de azért kíváncsi vagyok a véleményeitekre.


2022. jan. 3. 10:55
 1/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz/barátkozz vele.
2022. jan. 3. 11:00
 2/7 anonim válasza:
Kell ez neked? Tele problémával, lehet drogos, piás, bármi baja. Abszolút nem a te világos, hagyd a fenébe.
2022. jan. 3. 11:09
 3/7 anonim válasza:
Barátokat keres, ennyi. Ha neked ez nem opció, kerüld el.
2022. jan. 3. 11:30
 4/7 anonim válasza:
Pasikkal szeret barátkozni, te is csak egy barát vagy haver lennél a számára. Úgy tűnik, hogy neki teljesen oké, hogy akár nála is alhatsz, csak többet ne akarj tőle. Közöld vele egyértelműen, hogy téged a barátság nem érdekel, csak párkapcsolat. Az általad leírtak alapján azt mondanám, hogy ezek után nem fog keresni, teljesen közömbös lesz irántad.
2022. jan. 3. 12:07
 5/7 anonymousreview60 válasza:
Kétértelmű. Menj rá! Közeledj! Ha valós közeledésedet is visszautasítja, és te nem akarsz haverodnak, akkor szigorúan kollégálisak lesztek és ennyi.
2022. jan. 3. 14:05
 6/7 anonim válasza:
Szórakozik veled, mert hagyod. Komoly párkapcsolatot ne várj tőle.
2022. jan. 3. 14:19
 7/7 anonim válasza:

Tévesen azt hiszed, hogy nyitott rád párkapcsolati téren is, pedig világosan tudatta első alkalommal, hogy nem.


Nem az ő hibája, hogy újra és újra félreérted, mert szűkkörűen gondolkodsz. Próbáld ki úgy is, hogy nem a csípőtájékod vezérel, hanem az agyad, és akkor nem fogod romantikus jelzésnek venni a baráti közeledését.

2022. jan. 3. 16:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!