Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen randi appot/chat...

Milyen randi appot/chat programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy hosszú kapcsolatom. És kiesett több, mint 8 év így az életemből.

Nyugi, nem tegnap szakitottunk, szóval nem sebtapasztásra keresek :D

Szóval. Milyen randi appot ajánlanátok vagy vmi chates oldalt? Nekem Ő élőben jött össze. Előtte meg myvipen meg ilyenken ismerkedtem. Az már nem is létezik :)


2022. jan. 2. 17:17
1 2
 11/15 Gymnospermatophyta válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy bot volt. Biztosan vannak, sőt, egész biztosan van pár lány aki szexre használja a tindert. Ettől még az nem biztos, hogy beetetés meg fizess elő stb. :) Az más kérdés, hogy egyébként ad pár pluszt az előfizetés, ami nem rossz. A match-be állás ugyan az, mint az általad említett elutasítás. Ha balra húz, elutasított, ha jobbra, akkor nem. Talán egyszerűbb is, mint azon agyalni hogyan ne bántsd meg a másikat:D

Sok lány van fenn, szerintem próbálkozhatsz ott is tovább. Vannak normálisak is (ez talán kiszűrhető nagyrészt a képekből vagy ha megadja az instáját akkor pluszban az ottani képekből és történetekből - ha az nyilvános). Páran leírják a szándékukat, páran nem. Akik nem, nyilván nem tudhatod, hogy csak szex érdekli vagy barátkozás vagy kapcsolat vagy mifene. Ez majd eldől, hogyha match-eltek. Egyébként Facebook-on is próbálkozhatsz (nem csak társkeresőben, simán) szerintem. Ha normálisan írsz rá valakire abból baj nem lehet (ha az illető is normális).

2022. jan. 2. 18:59
 12/15 Gymnospermatophyta válasza:
Ja és amúgy van myvip még tudtommal. Más kérdés, hogy mennyien használják. :)
2022. jan. 2. 19:00
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2022. jan. 2. 19:01
 14/15 anonim válasza:
Amik érnek is valamit, azok fizetősek. Ha valakik fizetnek azért, hogy ismerkedjenek, akkor már komolyan is gondolják (gondolom).
2022. jan. 2. 20:39
 15/15 anonim válasza:
Van az az új chat, amit régebben a Mészároséként emlegettek, aztán kiderült hogy nem az, szerintem próbáld ki.
2022. jan. 17. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!