Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen randi appot/chat...

Milyen randi appot/chat programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy hosszú kapcsolatom. És kiesett több, mint 8 év így az életemből.

Nyugi, nem tegnap szakitottunk, szóval nem sebtapasztásra keresek :D

Szóval. Milyen randi appot ajánlanátok vagy vmi chates oldalt? Nekem Ő élőben jött össze. Előtte meg myvipen meg ilyenken ismerkedtem. Az már nem is létezik :)


2022. jan. 2. 17:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam: férfi vagyok
2022. jan. 2. 17:17
 2/15 anonim válasza:
Azóta csak rosszabb lett a netes ismerkedéssel a helyzet. Szóval ahogy anno, élőben! ;)
2022. jan. 2. 17:58
 3/15 A kérdező kommentje:

Voltvegy ilyen tippem :D mert kipróbáltam napokban pár appot es katasztrófa. Régen fogtam magam. Irtam csajnak h szivesen megismerném aztán msn címet cseréltünk. Akkor még azt nyomatta mindenki. Ha meg nem voltam szimpi, nem válaszolt/elutasitott. Ennyi.


Nem ilyen "matchbe" állás. Meg huzogatni. Ma is matchbe állok, erre "akarsz szexelni?" Mondom: mi van?XD

2022. jan. 2. 18:03
 4/15 anonim válasza:
Hát, lesz ez még érdekesebb is. Ha szexre hív, az tuti pasi, vagy kamus, szórakozó valaki. Randi ezekből sose lesz.
2022. jan. 2. 18:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Na én is erre gondoltam h kamus, hogy előfizessen az ember. Direkt csinálnak ilyen beetetést.
2022. jan. 2. 18:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Viszont akkor az online ismerkedést ellehet ezek szerint felejteni?:D
2022. jan. 2. 18:21
 7/15 anonim válasza:
Hát, sok eredményre ne nagyon számíts. Rengeteg pasi, nő meg alig. Max. valaki olyat találsz, aki élőben senkinek sem kellene.
2022. jan. 2. 18:35
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem. És élőben mit javasoltok?

Ugye írtam h kiesett egy nagy időtáv. És mivel fiatal vagyok, így nálam ennyi idő alatt "nagy" változások mentek végbe. Szóval 20 évesen minden héten koncertek, kocsmázás, party. Ott tustam ismerkedni. De most már dolgozom, meg felnőttünk. Az egész baráti kör. Meg szerencsére nem nezek ki 30nak, de azért akkor se fogok már reggelig koncertezni :D

2022. jan. 2. 18:48
 9/15 anonim válasza:
Ha mégis neten, megpróbálhatod a Facebook társkeresőt is. Van akinek nem is adja fel, na meg sok jóra ott se nagyon számíts.
2022. jan. 2. 18:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazándiból facebookom sincs. :D de lehet majd csinálok
2022. jan. 2. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!