Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek? Nagyon kell a tanács!

Mit tegyek? Nagyon kell a tanács!

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok) Középsuliba megismertem egy lányt aki idősebb nálam, de ettől függettlenül elkezdtünk ismerkedni. Már látszódott hogy ebből lesz valami több mint barátság, és már kedveltük egymást. 1 hónap ismerkedés után azt meséli hogy az egyik barátja megkérdezte hogy nem lenne-e a barátnője és ő bele ment.. De én nem tudom ott hagyni a lányt mert már szinte bele szerettem. Azóta találkozgatunk, suliba is találkozunk de nem tudom hogy mit tegyek. Azt mondta hogy még mindig kedvel de ő se tudja hogy mi legyen mert mind a kettőnket kedvel(a srácot is akivel összejött). De láthatóan nem engem fog választani.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 26. 16:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem várjál, hogy mi fog történni!!
2021. dec. 26. 17:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálok, csak nehéz úgy hogy látom őket csókolózni instagramon
2021. dec. 26. 17:06
 3/11 anonim válasza:
Legyél tökösebb. Mondtad egyáltalán neki, hogy szeretnél együtt lenni vele?
2021. dec. 26. 17:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy mondtam, már beszéltünk a kapcsolatról. Már a srác előtt beszéltünk erről csak mondtam neki hogy még várjunk ezzel.
2021. dec. 26. 17:31
 5/11 anonim válasza:
Szóval ő már nyitott lett volna rá korábban, te meg offoltad és most szembesülsz a következményével?
2021. dec. 26. 17:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem offoltam csak mondtam neki hogy egy kicsit még várjunk
2021. dec. 26. 17:38
 7/11 anonim válasza:
Te lehet nem úgy gondoltad, de nem érzed, hogy ő igen? Amúgy meg mire akartál várni? :D Ezek a tini kapcsolatok általában nem tartanak évekig, nem is ez a lényegük.
2021. dec. 26. 17:42
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mire akartam várni, nekem ez kicsit gyors volt ezért mondtam neki hogy még várjunk ezzel.

De ha megmondanád hogy mit tanácsolsz ebben az esetben azt megköszönném.

2021. dec. 26. 17:54
 9/11 anonim válasza:
Azt sajnos én sem tudom. Kicsit veszett ügynek tűnik. Ha csak nem mersz belepofátlankodni a "kapcsolatukba" (nem hiszem, hogy komoly lenne, ahogyan a tietek sem lett volna / lesz az). Szóval akár ez is megérhet egy próbát, ha nagyon nem bírod elengedni, de én elengedném.
2021. dec. 26. 17:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy év végére megpróbálja eldönteni hogy mi lesz, max várok az után 1-2 hetet aztán ha nem lesz semmi akkor hagyom mert nem szeretnék magammal ennyire kitolni.

Köszönöm a válaszod!

2021. dec. 26. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!