Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszon évesen barátok és...

Huszon évesen barátok és haverok nélkül. Mi tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni, h mégis mit tegyek h a barátaim megmaradjanak. Próbáltam fiukkal lányokkal is jóban lenni de úgy tűnik h ez nem független. 2-3-4 hónapig működik meg minden aztán semmi. Hiába hallgatom meg minden baját, úgy h próbálok segíteni is benne, van egy éppen ah kell támasz lenni. Amíg működik ez a "barátság" dolog addig van hülyülés nevetgélés fuu de bírlak, beszélgessünk órákat dolog. Aztán volt nincs. Huszonévesen ott tartok h nincs senkim, két bnöm van de csak telefon vagy neten tudjuk tartani a kapcsolatot. Szeretnék olyat barátok akikkel lehet lógni szabadidőben. Lassan minden reményem elszáll és nem értem h mi lehet a baj... Hol ronthatom el? (bocsi h kicsit összevissza írtam...)

2015. máj. 31. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem van kb 10-11 barátom. De sajnos csak interneten tudom a kapcsolatot velük tartani mert messze laknak. Max évente párszor összefutunk élőbe de ennyi, amúgy marad a skype.
2015. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sorstárs vagyok. Butább vagyok mint az átlag, valamint egyátalán nem tudok ismerkedni. Műszaki érzékem akad valamennyi, de az emberekhez, vagy az emberekkel kapcsolat kialakításához nem értek. Én igazából nem tudok mit tenni, ilyen vagyok.
2015. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Sehol nem rontod el. Törődj bele, az emberek szarok. Addig kellesz, amíg vagy támaszt adsz, vagy valami érdekük van. Én közel 40-hez 1 kezemen meg tudom számolni hány barát van. Van olyan is, akivel 4 éves korom óta "barátok" vagyunk. Az utóbbi 10 évben előkerül néha hogy pl. tudok-e a feleségének munkát, azt ha épp nem, vagy épp megkapja amit akar, eltűnik megint.


Fiatalként sok haverom volt mert viszonylag menő autóm volt. Próbának félretettem. Rendesen elfogytak. Szóval kezeld az embereket a helyükön.

2015. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dettó. :( Én azt csinálom, hogy elfoglalom magamat. Csak mondjuk az a gáz, hogy pl. szívesen utaznék, de egyedül? Nem tudom miért alakul így egyébként, talán a közösségi oldalak miatt? Régebben talán nem így mentek a dolgok..
2015. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy,hol laksz ?
2015. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi a válaszokat :)

Igen tudom fogadjam el magamat, értem ezt. De amit előttem is írtak h utazni bulizni beszélgetni vkivel nem lehet egyedül. Nem tudom lehet h a közösségi oldalak miatt is de ott se tettem semmi kirívót, külsőleg sincs velem semmi gond... csak bánt h igy alakul

2015. máj. 31. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak ez a néhány kommentáló, írogat hogy dettó, meg sorstársak.

Ötlet: Te kérdező és ti kommentálók röffenjetek össze. És így talán megoldódik ez a problémátok. persze ha a távolság nem akadály. :)

2015. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs,

24 évesen, pár érdek "baráttal", és ostoba sörözőcimborával rendelkezem csak. Ennél többre vágyom. Ha gondolod írj nekem

2015. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1 sincs, viszont emberekkel foglalkozom nap mint nap, így a társasági igényem ami nem nagy, ki van elégíve.


Szabadidőmet meg örömmel töltöm egyedül!

2015. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Akinek van kedve dumálni az írhat. 24/f
2015. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!