Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » En csak ennyit akarok?

En csak ennyit akarok?

Figyelt kérdés

En csak annyit szeretnek,hogy át ölelhessek egy nőt akinek hosszú haja van (a fekete a kedvencem).Ennyi...esetleg egymást át ölelve nézzünk egy filmet.Sokat kerek az élettől???

Barátnőm nem lehet,ez mar be bizonyosodott.Se külsőleg se szellemileg nem vagyok toppon.De nekem is vannak vágyaim :/ Hova mehetnek a hajfétisemmel?



2021. dec. 25. 06:03
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Ő kezdj el edzeni. Magad miatt, ha nincs senkid legalább nézz ki jól. Ilyen nincs hogy valaki reménytelen, amiket leírtál kb minden emberrel megtörténik. Mindenkinek van egy korszaka hogy jaj csúnya vagyok, nem kellek senkinek, megcsalt a párom stb. De akik nem adják fel és elmennek edzeni, figyelnek az étkezésre, sikereket érnek el a saját életükben azok lesznek a macsók, és nem amiatt mert macsók akartak lenni, hanem mert önmaguk előtt nyertesek. Mindenki innen indult, hajrá. Egy csaj meg csak egy csaj, de persze szuper ha van barátnőd, de nem lehet így hozzáállni az élethez hogy az életcélom egy fekete hajú lány akivel filmet nézek. Mik a te céljaid? Jó munkahely, szálkásítás, egy szép lakás, művelődés, egy szuper kutya? Akkor ezekért tegyél lépéseket, és közben meg fogsz ismerkedni új emberekkel akik közül kikerülhet a párod. Vagy nem fog kikerül és egyedül leszel, de nem számít mert amimet elértél azokkal már boldog leszel.
2021. dec. 26. 16:22
 22/24 anonim válasza:
#21: Hiába meséled, ebbe a véglénybe nem lehet észt verni.
2021. dec. 26. 16:46
 23/24 anonim válasza:
Egyet értek a 22.-el
2021. dec. 26. 17:05
 24/24 anonim válasza:
Ja nem tudtam hogy ez már sokadik ilyenje.
2021. dec. 26. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!