Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » En csak ennyit akarok?

En csak ennyit akarok?

Figyelt kérdés

En csak annyit szeretnek,hogy át ölelhessek egy nőt akinek hosszú haja van (a fekete a kedvencem).Ennyi...esetleg egymást át ölelve nézzünk egy filmet.Sokat kerek az élettől???

Barátnőm nem lehet,ez mar be bizonyosodott.Se külsőleg se szellemileg nem vagyok toppon.De nekem is vannak vágyaim :/ Hova mehetnek a hajfétisemmel?



2021. dec. 25. 06:03
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Neked egy hosszú fekete hajú guminő való.
2021. dec. 25. 06:13
 2/24 anonim válasza:
Nem kérsz sokat, ismerkedj akkor ilyen nőkkel. Van már annyi app ahol először a kinézetét látod.
2021. dec. 25. 08:36
 3/24 anonim válasza:

Miért emeled piedesztálra a nőket? Ők sem tökéletesek, náluk is vannak kevésbé szépek, meg szellemileg gyengébbek. Nem mindenki modell és phd hallgató.


Biztos, hogy találnál hozzád hasonlót.

2021. dec. 25. 08:54
 4/24 anonim válasza:
#3 hát ja, csak az meg már nem lenne elég jó neki.
2021. dec. 25. 09:30
 5/24 A kérdező kommentje:

ma 09:30 Ez nem igaz.

En mindig a gyengébb jellemű,mások által csúnyának mondott nőket stb pátyolgattam.Nálam semmi se volt gond az adott parterrel szemben,az se ha 140 kilós volt a csaj.De nekem nem lehet barátnőm,mert nem kellek egyiknek sem.

Csak annyit akartam mondani,hogy nem vagyok válogatós.

2021. dec. 25. 10:56
 6/24 A kérdező kommentje:
ma 08:36 Ez azért nem ilyen egyszerű.Nekem meg ez se ment több okból sem.De mar felek rá írni akárkire is :/
2021. dec. 25. 10:58
 7/24 anonim válasza:
Saját magadon kellene fejleszteni.
2021. dec. 25. 16:17
 8/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam,nem vagyok elég a csajoknak.
2021. dec. 25. 16:50
 9/24 anonim válasza:
Ne add fel, fejlődni mindig van hova :)
2021. dec. 25. 17:15
 10/24 A kérdező kommentje:

Elegge nem igy latom mar a dolgokat.Bar van amit nem mondok el,mert nem akarok kisregenyt irni de annyit elmondok,hogy olyan problemaim vannak amiket nem lehet legyőzni.Az ember inkabb adja fel,es...tudom,hogy boldog sosem lehetek mert nem lesz csaladom,de valamilyen kis élménnyel szeretnek meg gazdagodni.

Szeretnek egy nővel romantikazni,és ennyi.Semmi szex meg csók sem.

Talán valaki majd belemegy.Egy kirándulás,ölelés,együtt filmnézés,haj simogatás...ennél mar nem is vágyom többre.

2021. dec. 25. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!