Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem túl jól sikerült találkozó...

Nem túl jól sikerült találkozó után mivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Első találkozó volt (nem ismertem csak látásból eddig), a végén pedig következő alkalmat feldobtam, de a válasz azt volt, hogy még nem tudja akar-e most kapcsolatot, és még átgondolja. Ez már önmagában nem jelent túl jót, azt hiszem.

Mennyi idő után kellene írni, és mit?

Csak folytassam beszélgetést simán, majd későbbre hagyva újabb találkozó ötletét, vagy

kapásból azzal kezdjem, hogy így elsőre nem volt az igazi, de örünék ha lehetene még egy találkozó.

Persze ez csak a lényeg, nem így megfogalmazva:D

Köszi!


2021. dec. 19. 10:02
 1/3 kerekesbelaocsibacsi válasza:
Szerintem csak beszélgetés maradjon. Tudd meg mire vágyik, ha nem kapcsolatra és utána tudod úgy alakítani a szituációt.
2021. dec. 19. 10:33
 2/3 anonim válasza:
Mi miatt nem sikerült jól?
2021. dec. 19. 10:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, én úgy gondoltam jól mennek a dolgok. Első alkalomkor előfordul szerintem hogy kicst esettebb a dolog, és nem votlam valami szuper laza. De szerintem ilyesmi belefér elsőre. Lehet nem is ezen múlt, hanem alapjáraton másra várt, vagy nem is tudom.
2021. dec. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!