Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehetne tartósan...

Hogyan lehetne tartósan megtartani egy Partnert?

Figyelt kérdés

Elkezdünk beszélgetni, ismerkedni. Ha eljátszom a jót és ellövöm az összes puskaport, mint sok ember a kapcsolat elején, akkor azért pártolnak el mellőlem, mert levágós, vagy idővel kibukik. Ha viszont magamat adom, ami szerintem az alapja egy párkapcsolatnak, akkor meg azért kopnak ki mellőlem az esetleges partnerek (és még így is 5 ujjamon meg tudom számolni, mennyi volt az életem során). Az arany középút pedig "semmilyen, állóvíz, unalmasként" van titulálva.


A kérdés tehát adott: mi a jó módszer, hogy valakinek úgy keltsd fel az érdeklődését, hogy meg is maradjon tartósan? Mivel itt még találkozókig nem jutottunk el, nem játszik az, hogy a külsőben csalódott és így bukott ki. Tapasztalatok, vélemények, Emberek?! :)


2021. dec. 15. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdésből kimaradt, bár szerintem lejön belőle, hogy online ismerkedésről van szó.
2021. dec. 15. 16:29
 2/7 anonim válasza:

Női vélemény is érdekel?

Szerintem nagyon fontos a titokzatosság már a kapcsolat elején. Persze tudjatok beszélgetni, legyen határozott véleményed, de azért ne legyél makacs. Jó ha mindenhez hozzá tudsz szólni néhány mondatot, vagy legalább annyi, hogy "Nem ismerem a részleteket, de külső szemmel úgy gondolom, hogy..". Mi nők szeretjük az apró meglepetéseket: nem kell drága ajándék vagy ruha, hanem mutass gyönyörű helyeket, amik számodra kedvesek, gondolj ránk ha meglátod a kedvenc kiscsokinkat, random nyomj a nyakunkra egy puszit, ha már vagyunk olyan közeli viszonyban. Amit a páromon látok és nagyon fontos, az az empátia, a türelem és a nyugodtság. Nem nyel le mindent, nem papucs, de nagyon sokszor hisztis vagyok és ha olyat tud csak mondani, amivel megbántana, akkor inkább rámhagyja. Ennek ellenére sosem fekszünk le úgy aludni, hogy haragszunk egymásra. Nálunk csak kisebb viták voltak 3 év alatt, de igyekszünk mindent megbeszélni, ami nyomja a lelkünket. Mert csak azzal tudunk segíteni egymáson. Kellenek a romantikus otthoni gyertyafényes borozások, közös zuhanyzások stb.

De én azt tanácsolom neked, hogy próbálj meg a szerinted rossz tulajdonságaidon javítani és add önmagad! Azt hosszabb távon is fent tudod tartani!

2021. dec. 15. 16:37
 3/7 anonim válasza:
Egyedül sehogy, egy kapcsolathoz két ember kell, akik kölcsönösen tesznek ezért. Egy ember ehhez kevés. Aki szeretne megismerni az megismerkedik veled. Aki szeretné, hogy az élete része legyél az nem tűnik el.
2021. dec. 15. 16:46
 4/7 anonim válasza:

Nekem pl szimpatikus volt hogy írtad az arany középutat. Én is ezt használom, de nem hiszem, hogy ettől lennék unalmas. Amúgy ezeket is érdemes felül vizsgálni, mert van hogy nem is azon jársz, pedig úgy gondolod. Valamikor meg pont a szélsőségek a célra vezetők szóval azokkal is tudni kell bánni.

Most hírtelen ennyi jutott eszemben.


29/F

2021. dec. 15. 18:20
 5/7 anonim válasza:

"A kérdés tehát adott: mi a jó módszer, hogy valakinek úgy keltsd fel az érdeklődését, hogy meg is maradjon tartósan?"

Egy ideális ember kell hozzá, akivel tudtok egymásra kapcsolódni. Ez az első, és nekem legnagyobb akadály. Egy ilyen lánnyal találkoztam, vele még a kapcsolatunk után is nagyon jó viszonyom volt, mert annyira átérezzük egymás életét, és feltétlen szeretjük egymást.

Online más. Itt én könnyen fel tudom kelteni az érdeklődéseket, de feladtam az online ismerkedést. Élőben sokkal többet látunk egymásból, és dinamikusabb. Online indulva sok elvárás jön elő a másikban, és tévútra ment minden esetben az én tapasztalataimban. Annyi lánnyal ismerkedtem már online, és lett volna lehetőségem többre, de mindegyiket hagytam. Ezért már itt csak akkor ismerkedek, ha az emberen látom, hogy NAGYON minőségi személyiség, nagyon értelmes és jószívű, és elképesztően meg akarom ismerni. Ha csak nagyon jó, akkor már nem is beszélek vele. Túl sok időt szántam a kapcsolati dolgokra, és már csak a legjobb esetekben lépek. Én így csinálom, tanulj a példámból amit tudsz.

2021. dec. 15. 18:47
 6/7 anonim válasza:
Én is sokszor lelépek meg átlépek másokon ami miatt sokan megsértődnek de hát ez van ha nem tok senkivel kiteljesedni. Néha úgy érzem nincsenek is igazi nők valójában.
2021. dec. 16. 02:56
 7/7 anonim válasza:

Ha férfi vagy: Nézd meg, hogy mire van igény és azt erőltesd. Ha így megfogsz egy nőt és kialakul a kötődés, elég nyert ügyed van. (Bár, az elmúlt pár évben hűséges nőt még nem láttam, szóval ilyenre ne is alapozz.)


Ha nő vagy: Vedd a fáradtságot, hogy ne csak a külsőddel foglalkozz.

2021. dec. 16. 09:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!