Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek a Tinderes ismerke...

KPeter kérdése:

Szerintetek a Tinderes ismerkedés tényleg csak a szexre megy? Lehet ott normális nőre akadni? 35F

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozom rajta, eddig teljesen sikertelenül, kicsit el vagyok keseredve emiatt, pedig elég széles korosztályt adtam meg
2021. dec. 14. 22:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tinderen a nők akadnak rád, nem te a nőre.
2021. dec. 14. 23:06
 2/11 anonim válasza:
Gondold el mennyi kedvelést kap egy nő. 80% az esély rá, hogy még csak nem is látja a profilod soha :D De esély mindig van.
2021. dec. 14. 23:19
 3/11 anonim válasza:
Nagyjából 3-4 éve használom az alkalmazást, időszakosan, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Egyetlen matchem volt... az akkori kolléganőmmel, akivel poénból jobbra húztuk egymást, hogy még szánalmasabbnak érezzük az egészet. :D Egy értelmes viszontválaszt sem kaptam még abban az alkalmazásban, de az tuti, hogy ott írhatsz akármit, lehetsz akármilyen érdekes, a felszín számít és erre rá is játszik az app (pl. a rövid bemutatkozó résszel, a nulla lényegi infóval, az Instaszerű 1:1 fotóval.
2021. dec. 14. 23:24
 4/11 anonim válasza:
Ismerek házaspárt, akik ott találkoztak, szóval minden lehet.
2021. dec. 15. 00:01
 5/11 anonim válasza:
Én házaspárokkal ismerkedem de néha nagyon rossz az egyezés.
2021. dec. 15. 03:42
 6/11 anonim válasza:

Tinder szerintem nem az ismerkedésről szól. Egyfelől van egy csomó kamu profil fent. Másfelől pedig a legtöbb nő aki fent van nem akar ismerkedni. Csak mint egy közösségi felületet használja. Feltesz pár képet mert kíváncsi mennyire érdekli még a pasikat.

Aki valóban párt keres ő meg kész elképzeléséhez keres bele passzoló pasit. Mint valami hiányzó lego kockát.

2021. dec. 15. 06:26
 7/11 Noren1989 válasza:

Egyetértek #6al.


Inkàbb egopolírról a nők részéről, míg a férfiak részéről egyrejszolható képgyűjtemény.


Az ismerkedés része ennek a töredéke, de ott sem a tartós (max eltartós) pàrkapcsolatok keresése a tipikus.

2021. dec. 15. 07:34
 8/11 anonim válasza:
Még ha komolyan is akarnának ott ismerkedni, akkor is 30-100 férfi jut egy nőre, ilyen arányok mellett egy átlagos férfinak esélytelen a siker.
2021. dec. 15. 11:32
 9/11 anonim válasza:

"Feltesz pár képet mert kíváncsi mennyire érdekli még a pasikat."


Tűpontos meglátás.


A tinder nem más, mint egy platform, ami elhelyezi az adott illetőt a piacon, beárazza az értékét. Ha sok az érdeklődő, akkor értékesebbnek érezheti magát (nőnek az elvárások, önbecsülés, ego), ha kevés, akkor kevésbé, "még gyúrni kell rajta". Ha véletlenül összejön valakivel, az csak a véletlen műve, alapvetően itt a megmérettetés a cél.

2021. dec. 15. 11:45
 10/11 anonim válasza:
Persze hogy lehet ott normális nőt találni, sőt.. Ha te normális vagy, akkor már jobb vagy, mint az ott lévő paraszt csávók 99%-a, szóval hatalmas előnnyel indulsz. Nekem 2x is volt onnan normális kapcsolatom.
2021. dec. 15. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!