Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus/biszexuális nők!...

Leszbikus/biszexuális nők! Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék, barátkoznék olyan nőkkel, akik kölcsönös szimpátia esetén nem riadnak el egy személyes találkozótól.


Kicsit rossz az időzítés, de véletlenül sem villámhárítót keresek a családi összejövetelekre. :D


28/N



#alliwantforchristmas
2021. dec. 12. 14:46
 1/8 anonim válasza:

Ilyenkor miért nem írjátok ki, hogy kb. honnan?

Egy pécsi esetén egy nyíregyházi nem biztos, hogy nagyon strapálná magát az ismerkedéssel.

2021. dec. 12. 15:25
 2/8 anonim válasza:
Volt itt egy csajszi,azt hiszem hogy az volt a kérdése hogy "valaki megkeresné a szívemhez tartozó kulcsot? Mert elvesztettem". Lehet hogy nem pont így írta ki de ez rémlik. Na ő is nőként keresett nőt, arra emlékszem. Jó hát az hogy leszbik vagytok még nem jelenti azt hogy össze is illetek, de ő jófej csajnak tűnt, nem ilyen raklapagyú, buta p🙊csának. Keress rá hátha megtalálod a kérdést.
2021. dec. 12. 15:37
 3/8 A kérdező kommentje:

Általában a beszélgetés elején kiderül, én emiatt nem írtam ki.


De akkor pontosítok: Budapesten.

2021. dec. 12. 15:43
 4/8 anonim válasza:
Köszönöm a promóciót kedves 2-es ;) én volnék az a hölgy aki azt a kérdést kiírta 😌 25 éves vagyok
2021. dec. 12. 15:51
 5/8 anonim válasza:
Jelen! Ha nem zavar, hogy csak 20 éves vagyok
2021. dec. 12. 22:22
 6/8 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkednék,barátkoznék:)


25\L

2021. dec. 14. 02:48
 7/8 anonim válasza:
Szia. Én is Szívesen ismerkednék.
2021. dec. 16. 17:08
 8/8 anonim válasza:

Szia. Én szívesen ismerkedek,ha van kedved hozzá.

30 éves vagyok.

2021. dec. 25. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!