Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk! Mi tetszik egy lányban?

Fiúk! Mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nem volt meg kapcsolatom.

Nem vagyok csúnya, persze topp modell se.

Valamit rosszul csinálok, hogy a fiúk nem akarnak velem ismerkedni.

Fiúk! Mi tetszik egy lányba?



2021. dec. 10. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Összejönnék veled
2021. dec. 10. 16:48
 12/22 anonim válasza:
11 es vagyok, amúgy az öszkép jön be nekem
2021. dec. 10. 16:49
 13/22 anonim válasza:

Részvétem (amiatt a szarlavina miatt ami privátok formájában fog a nyakadba borulni).


Számomra változó. Jött már be visszahúzódó, törékeny lány, aki mellett 250%-os férfinek érezhettem magamat, meg nagyon közvetlen, nyitott, talpraesett lány is. Külsőre alapvetően a vékony / átlagos / sportos alak jön be nekem. Nem akarok itt senkit sem megsérteni, de számomra a kövérség az egyenlő a hanyagsággal. Én is voltam kövér és soha többet nem szeretnék az lenni, szóval ezért hasonló társat keresek, de volt már erre is ellenpélda, mert nagyon megnyerőnek tűnt a lány személyisége.


Konkrét választ amúgy nem nagyon lehet adni erre a kérdésre. Leírhatnék ide egy 20 elemű listát, aztán lehet hogy pont egy olyan lány fog megtetszeni aki rajta semminek sem "felel meg".

2021. dec. 10. 16:56
 14/22 anonim válasza:
Nekem a hangszín, a beszédstílus, a mosoly, az alkat jön be, ezeket figyelem meg. Ezen kívül a gesztusok, esetleg az érintés hogy megérint-e vagy sem, hagyja-e hogy megérintsem vagy sem, ilyesmik.
2021. dec. 10. 17:08
 15/22 anonim válasza:
14-es vagyok. Én is ugyanebben a cipőben járok így húsz évesen, mint te. :)
2021. dec. 10. 17:10
 16/22 anonim válasza:
MINDEN! De konkrétan. Kívül-belül.
2021. dec. 10. 18:00
 17/22 anonim válasza:
Leginkább az arca és az öltözködése tud elsőre megfogni.
2021. dec. 10. 18:04
 18/22 anonim válasza:

Tudod, mint mindenkinek legelőször a külső a legszembetűnőbb, de ez elmondható, hogy tényleg csak egy kis része az egésznek. A személyiség nélkül mit sem ér egy szép arc, és egy vonzó test is. Ez az én saját véleményem. Én mikor megismerek egy lányt/nőt, olyankor az elején kimondottan sokat számít a szemkontaktus és a mosoly. A beszélgetés során szeretem, ha a másik félen látom, hogy örömmel beszélget és nem várja el, hogy csak én vigyem a hátamon a beszélgetést. Ezzel nem azt mondom, hogy a társalgósabb, nyitottabb nők mérföldekkel vonzóbbak lennének. Én saját magamból is kiindulva kevés embert engedek igazán közel magamhoz és nyílok meg nekik teljesen (egyébként nagyon beszédes vagyok). De ha kölcsönösen elnyerjük idővel egymás bizalmát az nagyon pozitív (pont ez miatt). Ahogy jobban megismerek valakit és beengedjük egymást a másik életébe, akkor derülnek ki jobban a dolgok, hogy mennyire egyeznek az érdeklődési körök, ki milyen személyiségű ember és hogyan jönnek ki. Ha több közös van személyiségben és érdeklődési körben azt én nagyon vonzónak találom, mivel tudom, hogy két különböző igényű ember nem fog tudni boldogan együtt lenni. Ha az egyik fél szereti a törődést, de a másik nem törődősebb, akkor mindig csak frusztráció lesz. Én szeretem ha egy nő hűséges típus, megbízhatóbb, érdeklődik a másik iránt és törődik vele, szeret beszélgetni és szívesen meséli el a napját hosszabban. Ha intelligens és van humorérzéke, szereti a vicceimet vagy legalább elmosolyodik rajta egy kérdőre vonó tekintettel.😃 haha. És az is végtelenül nagyon tetszik, ha kedves másokkal, vagy segít nekik ha látja, hogy rászorulnak (kis apró gesztusok). Természetesen azért tetszenek nekem ezek a tulajdonságok, mert én is hasonló vagyok. Én úgy gondolom nem olyan jó, hogy felmerült benned ez az egész dolog, hogy milyennek kellene lenned (milyet kedvelnek), hogy több figyelmed legyen a srácoknál. Viszont teljesen meg is értem a dolgot, mert egyedül senki sem szeret lenni. Én csak azt tudom mondani, hogy legyél Önmagad és ne görcsölj rá a dologra. 😄 Egyszerűen nem éri meg. Remélem sikerült egy értékesebb véleménnyel segítenem, ha pedig beszélgetni lenne kedved, nyugodtan írj rám. :)


23F

2021. dec. 10. 19:30
 19/22 anonim válasza:
ha küldesz képet mondhatunk értékelést h milyen a kisugárzásod meg az összképed, mert irhatunk neked saját izlésünk szerint lány ideálok meg minden de azzal te nem sokra mész mert nem tudod h rád mi vonatkozik vagy mások milyennek látnak
2021. dec. 10. 22:12
 20/22 anonim válasza:
A farkam
2021. dec. 11. 03:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!