Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk! Mi tetszik egy lányban?

Fiúk! Mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nem volt meg kapcsolatom.

Nem vagyok csúnya, persze topp modell se.

Valamit rosszul csinálok, hogy a fiúk nem akarnak velem ismerkedni.

Fiúk! Mi tetszik egy lányba?



2021. dec. 10. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Igazából maga a megjelenése/összkép. Manapság sajnos az a népszerű, hogy valakit szeretnék leutánozni, ezért elvesztek az egyéniségek..


Sok sikert kívánok, kell egy kis önbizalom és minden rendben lesz! :)

2021. dec. 10. 15:51
 2/22 anonim válasza:

Nekem az arc a legfontosabb, vagy tetszik valaki, vagy nem.


Az viszont kérdés, hogy te akarsz-e ismerkedni vagy csak elvárod, hogy becsöngessen hozzád a herceg. Szoktál-e másokra mosolyogni, szemkontaktust létesíteni, beszélgetést kezdeményezni vagy fenntartani, érdeklődni mások iránt, stb. Ha csak csendben ülsz az iskolában a hátsó sorban, majd rohansz haza, akkor nem lesz nagy sikered.

2021. dec. 10. 15:53
 3/22 anonim válasza:
2# Ez igazából attól is függ, hogy milyen emberek veszik őt körbe.. Szerintem csak magas elvárásai vannak vannak maga felé, ennyi az egész.
2021. dec. 10. 15:55
 4/22 A kérdező kommentje:
Járok így tarsaságokba, sportolok. Egy kicsit visszahuzódónak mondanám magam, több idő mire megnyilok mások előtt, viszont ha ez megtortent utána már mindenről beszelhetunk. Nem tudom miért izgulok pl egy nagyobb társaság előtt beszélni, főleg ha vannak ott fiúk. Mert lehet rosszat mondok is kinevetnek.
2021. dec. 10. 15:56
 5/22 A kérdező kommentje:

Nagyon akarok már egy fiút aki szeressen. Lehet ez a baj hogy görcsösen akarom, látok egy videót egy szerelmes párral és egyből belekepzelem magam meg egy fiút.

Mit tegyek hogy engedjem el és ha jön akkor jön

2021. dec. 10. 15:58
 6/22 anonim válasza:

Röviden és tömören azért, mert ez neked kimaradt az életedből (még idáig).. Kicsit lámpalázod van de nem gond.


Mit sporolsz?

2021. dec. 10. 15:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Kézilabda
2021. dec. 10. 16:02
 8/22 anonim válasza:
Igen, az a baj, hogy görcsösen akarod. Az igazi váratlanul bukkan majd fel. Persze legyél nyitott, de ne add oda magad bárkinek, csak aki tényleg szeret. Ezt úgyis érezni fogod, ha eljön. Sok sikert!
2021. dec. 10. 16:22
 9/22 anonim válasza:
Semmi baj nincs nem szabad rágörcsölni.
2021. dec. 10. 16:35
 10/22 anonim válasza:
Semmi sem tud tetszeni bennük.
2021. dec. 10. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!