Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Más is szeret itt ismerkedni?

Más is szeret itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én például azért szeretek itt ismerkedni, mert nincs meg a külső általi első benyomás, és van olyan lehetőségem, amit mondjuk személyesen nem tudnék kihasználni.

Vagy mert itt az emberek nyitottabban vállalják fel önmaguk, mert nincs kockázata, hogy mit mondanak el magukról esetleg még közelebb is lehet kerülni hozzájuk, mint pl egy randin.

Ez az én tapasztalatom...

Te mit tapasztaltál itt?


28/F


2021. nov. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tök jó amikor több nap / hét után derül ki, hogy egyikőtök nem esete a másiknak.
2021. nov. 25. 13:08
 2/11 anonim válasza:
És honnan tudod,hogy az igazat is mondják?
2021. nov. 25. 13:33
 3/11 anonim válasza:

#1: Az tök jó, amikor ugyan elsőre bejönnek egymásnak, és már évek óta megszokásból dugnak, majd vagy az egyik vagy a másik félre is kefél.


#2: Fogalmazd már meg mi az igazság? Hogy élted meg hogy nincs télapó? ...és azt, hogy azok akik a legnagyobbat hazudják neked azok a szüleid?


:-)

2021. nov. 25. 13:54
 4/11 anonim válasza:
#3: Ha dugópajtival exkluzivitást akarsz, akkor el kéne hívnod normális randira és megbeszélni vele. Ha meg erre nincsen igény az egyik fél részéről, de mégis összejárnak akkor semmi köze a másiknak ahhoz ha mással is kefél a másik fél.
2021. nov. 25. 13:56
 5/11 anonim válasza:
Szeretek, ha rendesen visszaír a másik, és nem 1-2 szavakban mint válaszol mondjuk 5 mondatomra mint egy autista.
2021. nov. 25. 14:06
 6/11 anonim válasza:
Én szeretek itt ismerkedni, csak nem tudok. Mondjuk még mindig több esélyem van itt meg az anotalkon mint egy internetes társkeresőn
2021. nov. 25. 14:54
 7/11 anonim válasza:
Igen, csak türelem kell hozzá! Jó sok türelem!
2021. nov. 25. 20:22
 8/11 anonim válasza:
Igen, csak kb. itt is olyanok a nők, mint máshol. Megkapják a képet és rögtön döntenek sorsodról, élet-halál urai, hogy kellesz-e. Még ha tetszel is, olyat ír, hogy széttenné a lábát (pedig csak sima arcképet küldtem), aztán 1 hét múlva bevallja, hogy amúgy a kollégájával ismerkedik, és bejönnek egymásnak, úgyhogy csá, semmit nem számít több órányi itt beszélgetés, ismerkedés.
2021. nov. 25. 20:57
 9/11 anonim válasza:
Hát, igazából fura dolog volt, ahogy irogattunk egymásnak. Majd kiderült, hogy srác az illető, nem csaj. De én már csak azért is akartam vele találkozni. Gondoltam, úgysem fog eljönni. De ott volt a találkozón és nála folytattuk a dumálást. Hát, igen, kicsit ittunk is. Majd persze az életem első, hm, szóval fiúval megtörtént. Szégyellem bevallani, de nagyon nagy élmény volt számomra. Azóta is találkoztunk már egy párszor.
2021. nov. 26. 12:49
 10/11 anonim válasza:
Igen, bár a mindkét komolyabb ismerkedésem nagyon furcsán alakult.
2021. nov. 26. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!