Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy fiú észre veszi rajtam...

Ha egy fiú észre veszi rajtam hogy tetszik nekem miért nem jön oda és tesz valamit?

Figyelt kérdés
Meddig, hányszor kéne szemezni vele amit nagyon nem szeretek csinálni de enélkül nem jönnek oda,mit tudok tenni ezen kívül még?
2021. nov. 24. 20:41
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szituációfüggő helyzet. Hány évesek vagytok és milyen gyakran találkoztok?


Iskola? Munkahely? Tömegközlekedési eszköz?


Nincs más tippem ezeken kívül.

2021. nov. 25. 04:09
 12/14 anonim válasza:

Ezt úgy mondom, hogy engem már próbált felszedni idegen lány és ismerős lány is. Elég egyszerűen ha nem figyelem észre se veszem van-e bármi jel nem fogom fel többnek akár egy szemezést azt hiszem csak pont összetévedt a tekintetünk vagy csak barátságos stb

Nem ismerkedni járok ha inni megyek barátokkal és nem ismerkedési céllal ülök fel a buszra se így a szemezés nekem nem elég egy jelnek és nem is gondolnám annak 90%ban.

Persze ez csak én vagyok mindenki valamennyire más, de nálam például sokkal több esélyed van, ha te jössz oda leülsz mellém és felhozol valami témát.

2021. nov. 25. 11:42
 13/14 anonim válasza:
Fél hogy visszautasitod
2021. nov. 25. 21:40
 14/14 anonim válasza:

Lehet, hogy nem jössz be neki

Vagy azt gondolja, hogyha tetszene ő neked, tennél lépéseket őfelé.


nem várhatja senki, hogy a szájába repüljön a sültgalamb.


ha te figyeltél föl őrá, miért várod, hogy ő menjen oda,és ő kezdeményezzen?



én a fiú helyében lehet, hogy azt gondolnám,hogy ,,biztos nem tetszem neki annyira, hogy érdemesnek találjon rá, hogy idejöjjön hozzám, és tegyen is érte valamit, ha szeretne valamit."

vagy pedig azt, hogy ,, ez a csaj minek bámul folyton engem, ha amúgy arra sem méltat, hogyha már tetszem neki, megemelje a valagát"

vagy pedig - ez a csaj lehet, hogy akar tőlem valamit, csak biztos bátortalan, hogy nem mer hozzám idejönni. - Itt két lehetőség van, vagy tetszel neki, vagy nem. De tehát igazából mindenhol ez a két lehetőség van. Amúgy lehet, ha téged lát bátortalannak, de amúgy tetszel neki, akkor egy idő után kezdeményezni fog ő; de ha bátortalannak lát/lustának aki nem megy oda --és amúgy nemjössz be neki, akkor lehet, hogy nem is fog odamenni egyáltalán.


ha akarsz valakitől valamit; akkor amúgy kezdeményezz te; mert szerintem ez picit szánalmas, bocsi, hogyha te nem ,,méltóztatsz,, arra a szintre ,,leereszkedni,, ,hogy te menj oda egy fiúhoz. Szerintem ez beképzeltségre is utalhat akár -nemcsak félénkségre- hogy abból adódóan, hogy te nő vagy , felsőbbrendűnek érzed magad,és megalázkodónak éreznéd, hogyha te mennél oda egy férfihoz. Ebben semmi megalázkodó nincs; viszont ,ha nem mész oda hozzá sohasem, akkor lehet, hogy utólag visszagondolva egész életedben bánnád, hogy elszalasztottad ez a lehetőséget; pedig meg volt rá. Minden lehetőséged, hogy kapcsolatba lépj vele. És lehet, hogy addig vársz azzal, hogy nem mész oda, hogy elviszi előled más; vagy már el is vitték, lehet,hogy már tök másba szerelmes, ha szerelmes is, lehet, hogy van barátnője, de leeht az is, tök viszonzatlanul szerelmes valaki másba; akinek viszont ő nem tetszik, de szóval lehet, hogy már össze is jöttek, és azért nem érdekled te. De ha simán tök másba szerelmes, akkoris neki lehet, hogy csak az az egy ember létezik, szerelem nélkül meg mit kezdene, szerelem nélkül meg nem akarna belemenni egy másik kapcsolatba.


szal, hogy engedd le az egódat, a ,,női büszkeség" , vagy egyáltalán a büszkeség nem erről szól. ha te akarsz valamit, neked kell odamenned.

amúgy meg, ,, néma gyereknek anyja se érti a szavát." ha te akarsz valamit, mozdulj meg, tegyél érte, mert különben elszalasztódhat ez a lehetőség. Szóval szerintem az kicsit inkább lustaság, ha te akarsz valamit, és nem mész oda kezdeményezni; bocsi. Hogy ,,'Őfelsége' (-mármint itt most ez rád vonatkozik-) nem akar odamenni." Hát, ha nem mész oda, akkor így jártál.

2021. dec. 4. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!