Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy fiú észre veszi rajtam...

Ha egy fiú észre veszi rajtam hogy tetszik nekem miért nem jön oda és tesz valamit?

Figyelt kérdés
Meddig, hányszor kéne szemezni vele amit nagyon nem szeretek csinálni de enélkül nem jönnek oda,mit tudok tenni ezen kívül még?
2021. nov. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Odamész hozzá, és teszel valamit.
2021. nov. 24. 20:44
 2/14 anonim válasza:

Hát mondjuk ti nők ne legyetek ennyire nyomik, hogy akkoris nyomjátok az "amúgy nem érdekelsz" feelinget még ha tetszik is az illető.

Talán akkor több önbizalma meg kedve lenne a pasiknak.

2021. nov. 24. 20:59
 3/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nem biztos benne hogy tényleg tetszel neki.Próbálj meg beszélni vele. Keresd a társaságát, legyél jóban a haverjaival
2021. nov. 24. 21:02
 4/14 anonim válasza:
Vagy egyszerüen nem tetszel neki
2021. nov. 24. 21:24
 5/14 anonim válasza:
Vagy nem jössz be neki és azért vagy nem vette észre, hogy mi a helyzet vagy csak nincs hozzá bátorsága.
2021. nov. 24. 21:32
 6/14 anonim válasza:
Mert nem akar? Ez eszedbe jutott?
2021. nov. 24. 21:50
 7/14 anonim válasza:
XD Te most komolyan ennyire ....,inkább nem írom le hogy mi vagy,mert nem szép.
2021. nov. 24. 22:06
 8/14 anonim válasza:
Ha egy lánynak tetszik egy fiú miért nem megy oda és tesz valamit?
2021. nov. 24. 22:19
 9/14 anonim válasza:

Mert pl fél.


28/F

2021. nov. 24. 22:51
 10/14 anonim válasza:

Tudod ez olyan, mint amikor megéhezel és elmész egy olyan hely mellett, ahonnan finom illatok csalogatnak és megkívánod azt az ételt. Először csak gondolsz rá, de attól még éhesebb leszel. Aztán oda-oda pillantasz, majd teszel néhány vásárlásra irányuló mozdulatot, például közelebb mész, jobban megnézed mi is az pontosan, esetleg megszólítod az eladót. Mindaddig éhes maradsz, amíg nem kezdesz el kommunikálni, nem mondod el mit szeretnél. Te leragadtál az oda pillantok szakasznál. Arra vársz, hogy az eladó szólít meg, pedig lehet, hogy éppen másnak ad enni, vagy éppen nem szeretne neked enni adni. Az is lehet hogy nem vette észre hogy felé nézel, mert még új dolgozó. Stb.

Próbálj meg kommunikálni, nem csak nézelődni és akkor végre válaszoltam is. Persze nem azt mondom, hogy szedd fel a pasit, annyi mindenről lehet beszélgetni.

2021. nov. 25. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!