Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem megy az ismerkedés?

Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem van, hogy nem igazán sikerül barátnőt találnom az utóbbi időben. Ismerkedés gyanánt megszólítom a lányokat az utcán amikor ide-oda megyek vagy mondjuk a sparban amikor vásárolok, de az utóbbi időben egyikük sem vevő rám. Eddig az összes kapcsolatom úgy alakult, hogy leszólítottam egy lányt, beszélgettünk pár percet, aztán elkértem a számát vagy fb-ját.

Nem értem, mert eddig működött. Normális srác vagyok, van célom az életben, heti 5-6x edzem és egész jól nézek ki.

Nem is rámenősen csinálom. Ha azt mondja, hogy van barátja vagy mennie kell, akkor én is tovább állok, mert amúgy nekem is van dolgom.

A randiappokat is kipróbáltam mint a tinder, de az egy katasztrófa. Fesztiválokra, kocsmákban vagy hasonló helyekre nem jártam és nem is szoktam, mert alapból introvertált vagyok.


Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem jön össze?



2021. nov. 22. 18:51
 1/4 anonim válasza:

Ha egy tanácsot megfogadsz: ne a sparban meg az utcán szólíts le csajokat, mert csak csalódás fog érni.


Ideálisan meg kell találni a megfelelő alkalmat az ismerkedési szituációhoz, ezek közül egyik sem az.


"Nem értem, mert eddig működött."


Nem akarlak kiábrándítani de attól még hogy valami működött még nem garancia hogy mindig is fog működni. Az ismerkedés nem valami statikus dolog, ami garantáltan mindig is ugyanazt az eredményt fogja neked adni

2021. nov. 22. 19:27
 2/4 anonim válasza:
félmeztelen fotók, ha tényleg ennyit sportolsz, és egy insta profil, ahol minden csajnak a képe alá írsz valami kedveset. Aki érdeklődik, azzal beszélgetsz. Ennél kényelmesebb megoldás nincs, és működik.
2021. nov. 22. 20:11
 3/4 anonim válasza:
Csapd ki neki a félszeműt, lehet több sikered lesz vele és szerzel egy-két kalandot a csemegepultban.
2021. nov. 22. 22:59
 4/4 anonim válasza:
Próbálkozz máshol is, legyél fent tinderen, badoon, fb date-en, néha keress gyakorin, instán próbálj ráírni csajokra és stb... Szóval növeld az esélyeidet és legyél jelen mindenhol! Nem kell persze éjjel-nappal ezeken lógni, mikor épp kedved van, akkor pl instán írsz valakinek, tinderen keresel pár csajt akit elhúzol jobbra, tehát érted, ha úgy van kedved/időd akkor elég csak heti egyszer valamit csinálnod, az is bőven elég, a lényeg csak az, hogy minél több helyen legyél fent.
2021. nov. 23. 00:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!