Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nö,aki legalább...

Van itt olyan nö,aki legalább 200 km-re lakik tölem és szívesen randizna?

Figyelt kérdés
Én budapesti vagyok de éppen ezért nem akarok budapesti növel randizni.Legalább 100 km-re lakjon az akivel randizni fogok,de ha 200-300 km-re lakik az még jobb lenne.

2021. nov. 19. 22:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
#10 Ritkán akarsz szexelni?Vagy Pesten is van 1-2?
2021. nov. 20. 09:04
 12/15 A kérdező kommentje:
12 Nem ritkán akarok szexelni,csak szeretnék utazni és azt szeretném hogy legyen értelme.Elmehetnék most is Miskolcra,de nem sok értelme lenne.Nem ismerek ott senkit,nem várna ott engem senki.
2021. nov. 20. 10:24
 13/15 anonim válasza:

Ingyen utazol.. Ja.. De milyen sok az utazási idő, átszállás, vársz a másik járatra stb.

Főleg ha falusi a csaj, és várhatsz még buszra is ami elvisz a közeli városból hozzá.

Nálunk pl 4x jön egy nap busz. Ha egyáltalán jön. Nem egyszer vártam rá feleslegesen, mert épp rövidíti az utat a sofőr.


Ha oda is érsz, lassan mehetsz is haza mert nem vár rád a busz/vonat.

2021. nov. 20. 19:54
 14/15 A kérdező kommentje:
13 akkor megbeszélem vele hogy hagy aludjak nála.
2021. nov. 20. 22:49
 15/15 anonim válasza:

És ha azt mondja, hogy nem? A normálisabbak nem mennének bele, főleg első találkozásokkor mikor még alig ismernek.

Alszol a buszmegállóban a padon?

2021. nov. 21. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!