Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem szólít meg,s adja...

Miért nem szólít meg,s adja fel büszkeségét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki régóta tetszik és női jeleket is küldök felé,ha látom,de nem szólít le.


Az igazat megvalva 1-szer leráztam,mikor taliztunk,de igazán elfelejthetné és feladhatná büszkeségét,makacsságát mert hónapokkal ezelőtt volt.


Szerintem nehéz eset lehet,de tetszik nekem nagyon...


2021. nov. 19. 18:00
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Ki vagy te, az angol királynő? Nem fog mindenki a lábaid előtt heverni.

Egyszer leráztad, most rajtad a világ szeme.

Üdv, egy nő.

2021. nov. 19. 18:40
 12/27 anonim válasza:
Provokatív kamu. Nem hiszem el hogy komolyan léteznek ennyira buta és gerinctelen nők.
2021. nov. 19. 18:41
 13/27 anonim válasza:
A kérdező messze nem a nő kategória, hanem inkább az éretlen h🙊e p🙊ák népes táborát erősíti. Egyébként ha a srácnak van némi önbecsülése akkor a sztratoszféra magasságából $z@rja le a Kedves Kérdezőt. Vagy B-tervként az még elfogadható egy ilyen helyzetben hogy összejön a csajjal, szerelmesre keféli és majd azután hajtja el a rákba.
2021. nov. 19. 19:07
 14/27 anonim válasza:
Add fel a női büszkeségedet te, mert te hibáztál, és te akarod magad megdugatni vele, menj és kérj tőle bocsánatot. Neki nincs miért, semmi rosszat nem tett, és nem ő akar tőled valamit, hanem te tőle.
2021. nov. 19. 19:15
 15/27 anonim válasza:

Lányként mondom, hogy komolyan nem értem ezt...egyszer már leráztad szegény srácot, most nem értem mit vársz tőle. Ne vigyorogj rá, hanem szólítsd le te ha annyira tetszik neked.

Szerintem nem halsz bele ha teszel azért valamit, hogy esetlegesen helyre hozd amit elrontottál amikor leráztad :)

2021. nov. 19. 19:25
 16/27 anonim válasza:
Ha egyszer már pofán vert a lengőajtó, Te sorbaállnál még egyszer?! Na, ugye. Fura ez a női működés. Hajtanak értetek, szartok rá. Titeket szarnak le, b*ssza a csőrötök, egyből megy a hiszti.
2021. nov. 19. 21:33
 17/27 anonim válasza:

Igy jártál

Csá

2021. nov. 19. 21:38
 18/27 anonim válasza:
Minek?Hogy megint dobjad?
2021. nov. 20. 07:15
 19/27 anonim válasza:
Ha nem volna tartásom, akkor egy ilyen beszólásért irl már lekevertem volna egy fülest. Vedd észre magad, kis rib.nc. Remélem a környékeden mindenki tudja, hogy milyen vagy, és magadra hagynak. A srácnak meg gratulálok, "dodged a bullet" ahogy az angol mondaná.
2021. nov. 20. 09:52
 20/27 anonim válasza:

Nőként kérdezem, hogy akkor miért nem adod fel a női büszkeségedet, és szólítod meg te őt? Szerinted érdekel bárkit, hogy kedveled a képét? Ez annyira dedós szint, már ne is haragudj.


Értelmes ember nem fog egy elutasítás után ismét bepróbálkozni, hanem elengedi a személyt, nagyon helyesen. Talán korábban kellett volna értelmesnek lenned, de mondjuk jó is, hogy így alakult. Szegény srác látatlanul is jobbat érdemel, mint a te öntelt fejed.

2021. nov. 20. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!