Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedvetek biszex pasival...

Lenne kedvetek biszex pasival ismerkedni? (20-30 éves korig)

Figyelt kérdés

Jómagam egy 27 éves, IT-ban foglalatoskodó pasi vagyok, nyitott és érdeklődő személyiség aki szívesen ismer meg másokat.


Erősen érzelmi-központú vagyok, szeretek gondoskodni a páromról és támogatni őt az egyéni és közös célok elérésében.Gyengém az ölelkezés,bevallottan eléggé érzelgős tudok lenni a megfelelő illetővel és ugyanezt értékelem a másikban is.


Nagyon nyílt és őszinte vagyok, úgy hiszem hogy csak úgy érdemes ismerkedni ha mindkét fél részéről világos hogy mik az elképzelések és ki mire számíthat, valamint párkapcsolatilag is fontos nekem hogy a párom bármikor bizalommal fordulhasson hozzám ha valami nem okés (páromnak nemcsak mint az érzelmi partnere szeretnék jelen lenni az életében hanem mint a jóbarátja/bizalmasa is)

Mindig azt szoktam mondani hogy egy párkapcsolat olyan mint egy virág: folyamatosan gondozni és ápolni kell, mert különben elhervad (és ugyanezt magamra nézve is alkalmazom).



Munka mellett szeretek kirándulni, videót vágni meg persze barátokkal lógni, meglehetősen nagy könyvmoly vagyok:)


Kapcsolatilag hosszabb távra tervezek, számomra az "ideális pár" olyasvalaki aki kedves és törődő, nem fél szeretni és szeretve lenni és ugyanúgy fontos számára hogy a partnerével töltsön időt, meg persze nincsenek ellenére a romantikus gesztusok (alkalmi/ szexkapcsolatok nem érdekelnek)


Számomra az illető neme nem tényező ismerkedés terén, mind férfit mind nőt ugyanúgy tudnék szeretni egy párkapcsolatban :)


Ha magadra ismersz/ ugyanúgy egy őszinte és szeretteljes érzelmi kapcsolatra vàgysz, írj rám bátran



2021. nov. 14. 05:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

11: elárulom, ha valakivel kapcsolatban vagyok, én nem kacsintgatok másfelé, heteroként se tenném.


De mindig jó amikor az előítéletekkel élők nyíltan számot tesznek a saját tudatlanságukról, könnyebb elkerülni őket

2021. nov. 14. 11:47
 12/15 anonim válasza:
Rád vonatkozóan egy földrajzi behatárolást tennél?
2021. nov. 14. 11:56
 13/15 A kérdező kommentje:
12: Nem messze lakok Budapesttől olyan félórányira
2021. nov. 14. 11:58
 14/15 anonim válasza:
Hosszan beszéltem ezzel a sráccal. Hatalmas lúzer. Aki jót akar magának, az kerülje. Fekete Szakáll a felhasználóneve.
2021. nov. 14. 19:54
 15/15 anonim válasza:
Érzelmi központú? Az mit jelent?
2021. nov. 18. 11:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!