Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudnék megismerk...

Hol és hogyan tudnék megismerkedni az ideálommal komoly párkapcsolat céljából? Egyebek lent. 24/F

Figyelt kérdés
Nekem van 1 nőideálom. Számomra ilyen az ideális társ, az álomnő: telt, molett, túlsúlyos. Nem bombázó? plázacica külsejű. Nem, vagy csak ritkán és keveset sminkel. Narancsbőrös. Van amikor zsíros a haja. Lehetőleg sokat van összefogva a haja. Soha, vagy ritkán hord fülbevalót. Sokszor hord titokzoknit, sportcipőt, vászoncipőt. Télen bakancsot hord csizma helyett. Eléggé férfias, esetleg hormonzavaros. Nagyon szőrös szinte mindenhol és nem szőrtelenít. Elfogadja önmagát úgy ahogy van! Esetleg ha van itt ilyen, vagy valaki ismer ilyen korban hozzám illő lányt, akkor nagyon szívesen várom a privátokat!

2021. nov. 13. 18:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:

Te valami lábfétises/látens biszex vagy megint?

Javaslom, érdeklődj a legközelebbi zsinagógánál!

2021. nov. 13. 20:28
 2/41 anonim válasza:

Írhatsz ha akarsz, bár sok mindennek nem felelek meg ebből.

23/L

2021. nov. 13. 21:12
 3/41 anonim válasza:

Rám ez mind illeszkedik csak van a lábam között valami.

De nem számolom fel extrának.

2021. nov. 13. 21:17
 4/41 anonim válasza:

Tudod, van néhány dolog ami passzol, van néhány, ami nem. De én akármennyire is túlsúlyos vagyok, akármennyire is zsírosodik néha a hajam, narancsbőröm van, akármennyire nem sminkelek, ritkán szőrtelenítek, stb, mégis imádom nőnek érezni magam. Szeretek a bőrömben lenni, szeretem azt érezni, hogy igenis egy dögös csaj vagyok, viszont valahogy a te írásod olvastam, a te esetedben nem ez jött le nekem.

Én szeretem szexinek érezni magam a párom mellett, szeretek szép ruhákban járni, szeretek néhanapján felvenni egy magassarkút, egy fülbevalót, mert így érzem jól magam, hogyha néha igenis azt tudom mondani, hogy "Igen csajszi, szuperül nézel ki". És most éppen nincs párom, de attól még ugyanúgy foglalkozom magammal, mert ez is hozzátartozik. Néha jól esik lustálkodni, kihagyni a fésülködést itthon, pizsamában lenni egész nap, de ugyanúgy jó néha kicsípni magam.

2021. nov. 13. 22:31
 5/41 A kérdező kommentje:
#4 Ne érts félre! Ez teljesen rendben van amit írtál! Csak ha nem vagy szingli, nem értem miért írsz ide. Ez a kérdés szingliknek szól, akikkel ismerkedhetnék!
2021. nov. 13. 22:34
 6/41 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki félreértene! Nyilván nőnek érezhetné magát mellettem, akivel összejönnék. Én nagyon is örülnék neki, ha néha látnám csinosan, kicsípve igazi nőként! Tehát #4 rosszul gondolod amit írtál és félreértettél! Mellettem minden úgy lenne, ahogy te leírtad!
2021. nov. 13. 22:37
 7/41 anonim válasza:

Bár nem a 4-es vagyok, de szeretném idézni a 4-es írásából azt a lényeget, ami neked szerintem nem ment át kérdező:


"És most éppen nincs párom, de attól még ugyanúgy foglalkozom magammal, mert ez is hozzátartozik"

2021. nov. 13. 22:38
 8/41 A kérdező kommentje:
#7 jólvan már 3 mondattal előtte mit írt?🤔 "Én szeretem szexinek érezni magam a PÁROM mellett". Egyik szava üti a másikat az illetőnek...
2021. nov. 13. 22:47
 9/41 anonim válasza:
Szerintem azt általánosságban írta, én is így írtam volna, egy ilyen mondatot nehéz másképpen. De rendben, bocsáss meg, hogy segíteni akartam.
2021. nov. 13. 22:49
 10/41 anonim válasza:
Szerintem is általánosságban írta, én értettem a szöveget, csak te értetted félre kérdező. Bár maga a kérdés is félreérthető és kb úgy jön le mintha egy férfit keresnél akinek melle és vaginája van.
2021. nov. 13. 22:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!