Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt kedves lány, aki...

Van itt kedves lány, aki társat keres?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék online. Kedves, odaadó lány illik hozzám. Ilyet keresek.


28/F


2021. nov. 13. 13:58
 1/10 anonim válasza:
Nő akkor, nem lány.
2021. nov. 13. 14:27
 2/10 anonim válasza:
Mit értesz odaadó alatt?
2021. nov. 13. 16:53
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves és odaadó... Egy nőtípust értek alatta.

Olyan pozitív tulajdonságokat értek alatta, amiket értékelek.

Nem magyaráznám túl a szót, vagy a jelenését, mert aki magára ismer benne, az érteni fogja.

2021. nov. 13. 17:16
 4/10 anonim válasza:
illik hozzá, figyeljetek
2021. nov. 13. 17:33
 5/10 anonim válasza:
Ide a legrosszabb helyre jöttél, legfeljebb csak a sok kötekedő, irigykedő, frusztrált phasz fog majd jól beszólogatni neked. Mindenesetre sok sikert, hátha neked nagyobb szerencséd lesz, mint sokunknak.
2021. nov. 13. 19:40
 6/10 anonim válasza:

Hát pajti, hogy elkerüld ezeket : Hagyd abba ezt a netes beszélgetéses baromságot, főleg gyk-n. 1 nőre 30 csávó jut, itt még levonjuk a hájas trollokat akik nőknek adják ki magukat.. ajjaj, szóval ja. És igen, te vagy a bolond, aki majd elszórakoztatja őket, el is várják! Elvégre van miből válogatni, nyilván élvezik, érzik azt, hogy egy bizonyos erő van a kezükben. Csak madarat csinálsz magadból a sok próbálkozás után, azt az időt fordítsd inkább arra, hogy kimozdulsz és ott próbálkozol, hidd el több az értelme. Természetesen nem árt egy haveri kör, de azt ki lehet építeni ha nincs. Én is abbahagytam ezt az egészet, inkább elkezdtem edzeni, hétvégén eljárok ismerősökkel és kész. Amennyi időt fordítottam beszélgetésekre pfhű... bőven fedezi a heti edzéseim. (jó nem teljesen de na)


Szóval ezt jegeld ha lehet, hidd el jobb így.



Ugyanitt kedves, aranyos, odaadő nőket keresek életem párjául, 23 éves férfijúként! (Vagy nem)

2021. nov. 13. 20:58
 7/10 anonim válasza:
6os kommentelő szimpibb mint a kérdező
2021. nov. 13. 22:43
 8/10 anonim válasza:
7-es akkor írj rá, láthatóan keresi a társaságot :D
2021. nov. 13. 23:30
 9/10 anonim válasza:
#7: Csak azt nem értem, hogy ha a 6-os válaszoló olyan faszagyerek, akkor miért csinál segget a szájából, és miért itt keres partnert magának, holott pár sorral feljebb még azt írta, hogy nem foglalkozik a netes beszélgetésekkel. Ráadásul emlékeim szerint ezt a kommentjét máshol is elsütötte. Szóval számomra nem kerek ez a történet, de mindegy.
2021. nov. 14. 09:59
 10/10 anonim válasza:

9-es, Te találkoztál már iróniával?

Illetve összesen 2 válasznál szerepel ez az írás, talán több társamnak tudok ezzel segíteni.Na meg mi van, ha szerepel egy hamradik, negyedik kérdésnél? Faszagyerek? Mert leírtam mi zajlik itt gyk-n? Gondolom rájöttél, igen, 6-os voltam, nem, nem fogok többet válaszolni, csak gondoltam felrakok pár kérdést, hogy kerek legyen neked is a történet ;)

2021. nov. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!