Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy vékony jó 40-50 es hölgy...

Egy vékony jó 40-50 es hölgy van itt?Na én olyat keresek☺ F43

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 06:59
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
#20: Sajnos ez van. Én már mindig félek, ha a Badoo-n jön az értesítés, hogy valaki megnézte az adatlapomat, vagy hogy tetszem neki. Én vagyok vagy 60 kiló, erre sorozatban jönnek ott a 80-90-100 kilós nőktől a lájkok, némelyiknek tényleg betölti a feje az egész képet, és ha mondjuk egész alakos képük is van, akkor azon is látszik, hogy eléggé elhíztak. (És akkor mi lesz velük 10-20-30 év múlva, netán gyerekszülés után? Felhíznak 120 kilóra?) Meg sok putris is megnéz, de volt olyan, aki 30 körül olyan ráncos volt, hogy megijedtem tőle, kb. halálfejnek tűnt. Én sem vagyok valami férfiszépség, de nem is a topmodellek után lihegek, mert tudom, hogy az nem az én kategóriám.
2021. nov. 14. 09:56
 22/27 anonim válasza:
Én speciel felhíztam 120 kilóra. Így van egy jóképű, vékony, NORMÁLIS férjem. Amíg 50 kiló voltam, csupa idióta kreténnal volt dolgom.
2021. nov. 14. 12:14
 23/27 anonim válasza:
Sikerült alátámasztanod amit mindenki mond. Neked is 120 kilósan a vékony pasi kell, nem a 150 kilós.
2021. nov. 14. 12:26
 24/27 anonim válasza:
#22: Ez csak az én véleményen, de szerintem a férjed papucs. Én a helyében azért finoman felhívtam volna a figyelmedet arra, hogy picit elhíztál. Szerintem nem az a normális, aki szó nélkül eltűri, hogy a vele élő ember elhagyja magát, hanem az, aki felhívja erre a figyelmet, és mondjuk közösen tesznek azért, hogy egyikük se hízzon el.
2021. nov. 14. 12:45
 25/27 anonim válasza:

Nem tudom aki lehúzza a kérdezőt miért teszi?Én is vallom,hogy a külső igenis számít. Nem az,hogy valaki kövér/sovány/átlagos, egyszerűen az,hogy a másiknak mennyire jön be.

Nő vagyok, korban a kérdező által keresett. 18 éves koromtól 45-ről 55 kg-ra "híztam, ami a 165 cm magasságomhoz nem sok. Jelenleg 60 kg vagyok úgy,hogy nem eszek többet, egyszerűen csak rakodott rám a korral pár kg, ami nem zavar. A súly mellett az alkat is számít. Van ismerősöm aki vékony,de se melle se feneke se dereka,tehát semmi nőies nincs benne.

Gondolom azért a kérdező nem ilyenre vágyik.

2021. nov. 16. 09:36
 26/27 A kérdező kommentje:
25# köszönöm.Van mégis valaki aki egyetért velem😊
2021. nov. 16. 17:36
 27/27 anonim válasza:
#2: A kérdezőt kritizálók vélhetően frusztráltak a sikertelenségük miatt, és/vagy lusták ahhoz, hogy odafigyeljenek magukra, és ne hízzanak el. Meg egyébként is erősen jelen van ezen az oldalon a kettős mérce. Gyanítom, hogy ha egy férfi mondaná azt, hogy ő negyvenesként kövér, akkor az itteni nők többsége fel lenne háborodva, hogy ők nem akarnak egy kövér férfival együtt lenni. Én 37 éves férfiként a 178 centis magasságomhoz sajnos csak alig 60 kiló vagyok, de őszintén bevallom, hogy én is vékony nőt keresnék. (Már csak annak tudatában is, hogy idővel eleve szinte mindenkire rakódnak a kilók, tehát aki mondjuk 35 évesen már 70-75 kiló, az később valószínűleg 75-80-85 kiló lesz.) Egyébként meg mindenkinek szíve joga, hogy neki milyen testalkatú ember tetszik, szerintem a kövér nők számára is esztétikusabbnak tűnik egy kevésbé kövér test, és nem egy 100 kilós férfira csorgatják a nyálukat, hanem egy soványabbra.
2021. nov. 16. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!