Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Sose voltam bulizni de tudom hogy nem az én világom főleg egyedül nem. Hol lehetne ismerkedni lehetőség szerint komolyra vagy legalább baratságra (nem +-al) {a társkeresők már nem megbizhatok}

18/Lány/bi



2021. nov. 7. 14:44
 1/5 anonim válasza:
Itt
2021. nov. 7. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem
2021. nov. 7. 20:30
 3/5 anonim válasza:
Ne görcsölj ezen. Közhely,de nagy igazság:Ismerkedni mindenhol lehet. Építs egy kis önbizalmat, fogadd el magad, utána már egy mosoly is elég lesz,hogy barátokat/társat találj. A hölgyeknek ebben szerencsére könnyebb dolguk van. A többi rajtad áll,hogy mit/kit keresel.
2021. nov. 7. 20:55
 4/5 anonim válasza:
hova valósi vagy?
2021. nov. 8. 05:45
 5/5 Mathus válasza:
a kérdésre: (online) nyelvtanfolyam vmi keleti nyelvvel (japán vagy koreai), cosplay vagy anime klub, nyelvklubbok, fanfiction oldalak, társasjáték klubbok, asztali- vagy online szerepjáték csapatok. hajrá :))
2021. nov. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!