Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet venni hegyideszkát? ...

Hol lehet venni hegyideszkát? Milyen vele menni? Snowboardozok, kintre most nehéz jutni, itthon meg alig van hó és lehetőség.

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 05:12
 1/3 anonim válasza:
Hát 2 opciód van vagy MBS vagy trampa, a trampa angoliából jön de szerintem egy szar, az mbs az Amerikából, facebookon keresd a Német Atillát, vagy úgyszint facebookon a mountainboard Hungary csoportba írj, atillanak egyesülete van szóval a deszkákat olcsóbban szerzi ha jól tudom, kB olyan mintha simán venned és nem lenne rajta szállítási díj, talán picit olcsóbb. Ha bármi kérdés van nyugodtan írj: mindenrekell2.0@gmail.com
2021. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Második kérdésre a válaszom az, hogy, fura, hasonlít a snowboardhoz de kicsit olyan mintha csak carvingolni tudnál, a csúszást inkább lassításra használod mint kanyarodásra, mindenhol tudsz vele menni, kedvenc helyeim a kékes sípálya valamint a Visegrádi (főleg ha van gyepsi és be kapcsolják a felvonót) vagy ha ott vannak 1 emberért is simán elinditjak és csak 2500 asszem.


Trükközni sokkal nehezebb vele, főleg mertha elrontod jobban fáj :D de ha megy a snowboard gyorsan bele lehet jönni.


Kezdő deszkanak ha nem sajnálod rá a pénzt én comp 95 vagy pro 95 öt mondanék, ne kínozd magad a szarabbakkal, habár azokkal is simán el lehet menni tényleg többet kapsz a penzedert ha drágábbat veszed.

2021. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pro 97***

Valamint most nézem már van Euban is mbs

2021. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!