Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők érdemes 40 feletti...

Lányok, nők érdemes 40 feletti mamahoteles ferfival kezdeni?

Figyelt kérdés
Anyu,apuval élnek.anyu főz, mos takarít rá. Annyi a dolga hogy munkaba elmenjen. Anyu csomagol uzsonnát stb. Amugy biztos hogy az eletben megverni, bántalmazi, inni nem fognak. Rendes, jol nevelt ferfiakra gondolok. És nem, nem azért elnek otthon mert pl nem sikerult a házasság es pillanatnyilag nincs hova menni. Hanem mert egyszeruen, nő nem jott az eletukbe, onallo eletet meg inkabb nem kezdenek mert draga 250e ftbol alberletet fizetni stb.

#40felettipasi #mamahotel
2021. nov. 3. 13:11
 1/10 anonim válasza:
Érdemes, tele van zsével!
2021. nov. 3. 13:14
 2/10 anonim válasza:
Én nem kezdenék vele. Egy férfi igenis éljen önálló életet, ne anyuci csomagolja neki az uzsit meg mosson rá. Szerintem ez gyerekes. Én nő létemre 27 évesen egyedül élek,tartok fent egy albit, meg eltartom magamat és a kutyámat. Szerintem ez így működik... Nyilván nem várom el egy faszitól,h eltartson, ha esetleg osszejovunk, de neki is legyen meg minimum az, ami nekem.
2021. nov. 3. 13:24
 3/10 anonim válasza:
Én kamionos vagyok magam főzök meg ilyenek!
2021. nov. 3. 13:30
 4/10 anonim válasza:

Hát ha othon lakott 40 éves koráig és dolgozott, akkor nem is kell albiznia... Egy önerőnek már minimum összekellett gyűlnie, és akkor már vehet hitelre lakást.

Szóval az nem mentség, hogy nem akar egyedül albérletre költeni. Én egy tizessel fiatalabb vagyok. Picivel az átlagbér alatt is keresek (ami persze valójában csalóka átlag, mert a milliós fizuk javítják fel). Ha kevesebbett kerestem meg volt mellékállásom. Így lett saját lakásom is nulla szülői segítséggel. 20 éves korom óta magam tartom el (egy évet laktam othon egy szakítás után, bár az albit akkor is kitudtam volna egyedül is bőven fizetni, de inkább félre tettem, mert már a célegyenesben voltam a saját lakáshoz).


Most per pill egyedül élek. Magamra mosok, magamnak intézem a kaját (szándékosan nem a főzést írtam:D). Szóval sztem gáz dolog, ha valaki 40 évesen mamahotelezik.

2021. nov. 3. 13:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Akire én gondolok ő nincs tele zsével mert egész életében elszorakozta a pénzét 😬
2021. nov. 3. 13:47
 6/10 anonim válasza:

Én vagyok az 4es. Na ez meg végképp gáz! Nem is tudon mit mondjak. Ha azért lakik othon, hogy anyagilag felépitse kicsit magát, amire önálló életet kezdhet az nem gáz. De az hogy elszórakozza a "jövőjét" az gáz.

Ilyennel véletlenül se kezdj!

2021. nov. 3. 13:51
 7/10 anonim válasza:

44 éves nő vagyok és még én sem... pedig ugye elváltként rám divat itt azt mondani, hogy lefőtt a kávé meg ilyenek :D


Egész életében elverte a jövedelmét, semmi megtakarítás és semmi önállóság- hacsak nem az az egyetlen értelmes életcélod, hogy beköltözz mellé a gyerekszobába, akkor nagyon nem ajánlható...


Ilyen korban azért sokkal általánosabb, hogy 20 év munka után már fel tud valaki valamit mutatni az életében...


(Ráadásul sajnos a neheze majd most jöhet: egy 40+ embernek, amennyiben élnek a szülei, úgy lassan a 70 felé ballagnak és bizony a gondozásuk, segítésük sok terhet tud tenni a gyerekeikre... főleg, ha azok nulla megtakarítással éltek eddig az öregek nyakán, aztán megy majd a csodálkozás, hogy a nyugdíjuk kisebb, mint az aktív életük jövedelme, hogy az örökségre ácsingózás nem kifizetődő...)


Semmiképp nem tudnám elképzelni az életem egy ilyen mentalitású (mondjuk Ki: az esetek többségében életképtelen, lusta here) emberrel, miközben nekem rendezett, igényes életem van anyagi értelemben is és mindennap teszek ezért (is).

2021. nov. 3. 15:50
 8/10 anonim válasza:
Szerintem minden a konkrét személyeken, helyzeteken áll.
2021. nov. 3. 15:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Meghalt a nagymama, onnan orokolt valamit ugyhogy vmi kis hàza talàn mégis lesz ha innentol kezdve normalisan takarekoskodik. Csak az a kerdes ez be fog e kovetkezni…
2021. nov. 3. 16:04
 10/10 anonim válasza:
es felnott letetekre, amikor szexelni akarnatok, arra kell figyelni hogy nehogy meghalljak a szulok? nagyon jo elmeny lesz :D
2021. nov. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!