Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső oldalon, ha szeretn...

Társkereső oldalon, ha szeretném valakivel felvenni a kapcsolatot, vagy kommentelni a képét, milyen üzenettel érdemes indítani?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, melyek lehetnek a megfelelő üzenetek, ahhoz, hogy megismerjek valakit?

2021. okt. 4. 19:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!

Te is ezen az oldalon próbálsz társat keresni?

2021. okt. 4. 19:21
 2/14 anonim válasza:
"Sya micsi"
2021. okt. 4. 19:30
 3/14 anonim válasza:
Attól függ, te pasi vagy vagy nő.
2021. okt. 4. 19:38
 4/14 anonim válasza:
1-es, bocsi, de ez pont olyan, mintha a buszon kérdeznéd meg a melletted ülőtől, hogy: te is ezen a buszon utazol?🤣🤣🤣
2021. okt. 4. 20:02
 5/14 anonim válasza:
#4 Pontosan
2021. okt. 4. 20:26
 6/14 anonim válasza:
Ugyan én nem vagyok fent társkeresőn, nem is voltam sosem, de az ismerkedni vágyók megtalálnak pl. fb-n is. A "Szia, mizu"-t és társait felejtsd el, mert egy még ismeretlentől amúgy olyan kérdés, amire most mégis mit válaszoljak kb. Írj inkább rendes levelet, nem kell úgy érezni egy társkeresőn, hogy letámadod, mert normális esetben mindenki ugyan azért van fent. "Szia. Miközben az oldalt böngésztem, ráleltem a profilodra. A kiírásod alapján szimpatikus vagy és csinosnak is találak. Magamról annyit blabla, komoly kapcsolatot keresek. Stb" valami ilyesmit írj, csak szebben megfogalmazva és ne nagyon rámenősen. Puszi, tetszel stb.szavakat kerüld. 29 N csak azért írtam kort és nemet, h a tanácsot tud korhoz és nemhez kötni.
2021. okt. 4. 20:47
 7/14 A kérdező kommentje:

#6-nak köszi

amúgy férfi vagyok, huszonéves. FB-s társkeresőn vagyok fenn, de ott csak a megjelenő képre tudok írni. Nem tudom ezekről a lila szívecskékről kap-e értesítést akire nyomtam.

2021. okt. 4. 20:51
 8/14 anonim válasza:
3. Vagyok. A 6.hozzaszolo szinte szóról szóra azt irta le amit én is akartam, így csak annyit írok, hogy teljesen egyértertek vele.
2021. okt. 4. 21:09
 9/14 anonim válasza:
Az se működik amit a 6os írt
2021. okt. 5. 01:41
 10/14 anonim válasza:

A 6-os válasza jó, ez kezdésnek kiváló. Én az első mondatot (miközben az oldalt böngésztem..) kihagynám. Rögtön azzal kezdeném,hogy szimpatikus a profilja alapján, szívesen ismerkednék Vele, magamról...

Ha viszont is szimpatikus a másik félnek kezdő lépésnek ez elég. Ha reagál rá lehet továbbszőni a szálat.

2021. okt. 6. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!