Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Így érdemes lenne?

Így érdemes lenne?

Figyelt kérdés
Fél éve elhunyt közeli családtag miatt nagyon egyedül érzem magam, barátaim nincsenek. Rokonaim sem, testvéreim sem. Rendszeresen sportolok az motivál. 18 éves vagyok és lány még tanuló. Szerintetek egy ilyen helyzet után jót tenne a társkeresés?
2021. júl. 6. 01:35
 1/7 anonim válasza:

igen

25/F

2021. júl. 6. 01:48
 2/7 anonim válasza:

Szerintem igen jót tenne, de ne csak arra akarj valakit hogy kibeszéled a szomorúságod. Én 14 évesen vesztettem el apumat és mit meg nem adtam volna ha lett volna valakim akkoriban (mint testvéremnek volt)

21/F

2021. júl. 6. 02:19
 3/7 anonim válasza:
Ha rosszul vagy, akkor ne. Próbáld meg magad rendbetenni először, mert a partnered sose fog tudni boldoggá tenni, magad legyél az. Csak sok fiú ugrik erre, mert segíteni meg szeretni akarnak, meg dugni is, de nem fognak tudni rajtad segíteni.
2021. júl. 6. 02:23
 4/7 anonim válasza:

Egyetértek a 3. hozzászólóval.

Érdemes lehet emberek közé menned, ismerkedned, de ne ettől várd a megoldást. Kicsit tisztázd magadban a dolgokat.


Tudom milyen ez most, bár nem családtag miatt, de ért mostanában komoly veszteség, és gomdoltam, fejest ugrok. Nekem nem nagyon ment és nem jött be, de nem vagyunk egyformák, csak gomdoltam, megosztom veled.

2021. júl. 6. 06:19
 5/7 anonim válasza:

Az mindenképp jót tesz, ha kimozdulsz ebből az állapotból és találkozol másokkal, otthon az embert egy idő után egyre jobban megfojtják a gondolatai. Én is voltam hasonló helyzetben, és csak akkor kezdtem jobban érezni magam, miután erőt vettem magamon, és kaptam minden lehetőségen, hogy részt vegyek ilyen-olyan programokon. A sport is nagyon motiváló, illetve azt is akár még jobb lehet másokkal együtt csinálni, én is szívesen elmennék valakivel futni/túrázni/biciklizni. Hogy érzed egyébként, jó lenne, ha találnál valakit, aki őszintén megért és segít ezt feldolgozni, vagy ez a része megy egyedül is, és inkább csak arra vágysz, hogy betöltse az űrt az életedben? Azt megkérdezhetem, hogy melyik családtagod hunyt el?

24/F

2021. júl. 6. 09:03
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó:Igaz hogy ezen nagyon nehéz keresztül menni, de leginkább azért keresnék nem hogy ezen segítsen, tisztáznám azért vele a dolgokat mi volt, de nem terhelném ezzel mert az sose jó tudom ha valaki csak egy problémáról beszél.h

Hanem az életem hátra lévő részét boldogan éljem vele. Nagyim hunyt el.

2021. júl. 6. 09:54
 7/7 anonim válasza:
2-es vagyok, ha nem vagy az online ismerkedés ellen nekem írhatsz ha szeretnél. Engem nem zavarna ha erről/róla sokat beszélnél, nem tartanám terhelésnek
2021. júl. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!