Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegedi fiúk, valaki szeretne...

Szegedi fiúk, valaki szeretne ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés
Semmi komolyra nem gondoltam. Nem dugó partnert keresek. Egyszerűen maganyos vagyok, és ki tudja, talán itt ismerek meg valakit, aki szintúgy maganyos, mint én. :)

2021. nov. 1. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
#20: Szerintem ő sem tudja. Én kétszer is megkérdeztem tőle a tegnapi nap folyamán, hogy mit jelent az a bizonyos első két mondat, de figyelmen kívül hagyta. Ezek után számomra egy nagy nulla a kérdező...
2021. nov. 2. 10:15
 22/29 anonim válasza:

Mit vártok a Gyakorin? xDDD

Ennél még Auschwitzban is eredményesebben lehetett ismerkedni, mint itt.

2021. nov. 2. 11:24
 23/29 anonim válasza:
Írj
2021. nov. 2. 16:45
 24/29 A kérdező kommentje:
22es!Ne haragudj,egyszerűen szimplán nem jöttél be,és nem akartam felesleges köröket futni. :D De kedves tőled hogy kamu profilnak tartasz,ez számomra bók.Lehetett volna azt írni,hogy nem jössz be,de ezt egyszerűbbnek gondoltam. Nem kell elhordani mindennek,csak mert egy ismeretlen letiltott.Érdekes logikával rendelkezel ,nyugi,megy tovább az élet,mindenesetre ott hibáztam,hogy nem az igazságot írtam,bár ebből a kommentedből kiindulva,egyik opció se lett volna helytálló.
2021. nov. 2. 18:45
 25/29 anonim válasza:
#22: Normális nőt ezen az oldalon nem fogsz találni. Az egyik része frusztrált savanyúság, a másik meg takonygerincű, beképzelt királykisasszony. És persze mindig van valami mentségük arra, hogy miért viselkednek prosztó módon, az őszinteséget, gerincességet "természetesen" csak a férfiaktól várják el, mert ugye ezt egy férfinak kötelező megugrania. Én meg szoktam tenni, a minap is őszintén megírtam itt egy felnőtt nőnek, hogy számomra nem beszélgetés az, hogy csak én kérdezek tőle, de ő visszakérdezni sem hajlandó, úgyhogy lezárom a beszélgetést. Ezzel szemben a nőktől csak sunyi eltűnéseket, letiltásokat szoktam kapni. Hát nagyjából ennyire méltóak arra, hogy (meg)tiszteljük őket...
2021. nov. 2. 18:55
 26/29 anonim válasza:

#24

Nem engem tiltottál le, de akkor is illik egy 1 soros választ adni és nem csak letiltani.

Ha pusztán kinézet alapján "dobsz" valakit aki levelezés alapján bejött, annyira hogy máshol folytassátok az írogatást, számomra és sok más embernek nagyon furcsa. Lehet 20as éveim közepére én öregedtem meg nagyon, de én nem egy testet akarok magam mellé aki jól néz ki, hanem valakit akivel jól kijövök, ha ezen felül jól is néz ki az bónusz. Az meg találkozás alapján jön ki, nem házra kell menni. Ha szegedi vagy egy Tisza parti séta vagy a Ligetben 2 kör...


Viszont vissza a kérdésre:

Társkeresés rovatba raktad a kérdést, mégis úgy tűnik nem társat keresel hanem csak fiú barátot. Akkor pontosan mi a szándék? :)

2021. nov. 2. 19:35
 27/29 anonim válasza:
#26: Nem fog válaszolni arra, hogy mi a szándéka, én is hiába kérdezgettem itt, egyik fülén be, a másikon ki, mint Trockijnak a csákány, ahogyan Boncz Géza mondta. Egyébként meg ha szóvá teszed az itteni nőknek, hogy miért nem képesek legalább pár soros indoklást adni az elutasításra, akkor rögtön hisztizni kezdenek, hogy ők miért kötelesek egy vadidegennek indoklást adni, az semmit sem jelent, ha x ideig beszélgetnek valakivel stb. Sajnos az idősebb nők nagy része is kb. ugyanebben a királylányos álomvilágban él, gyakorlatilag bármit megtehetnek, és az lesz a szemétláda, akinek jólesne, ha legalább egy tisztességes elutasítást kapna, ha már egyszer ő is normálisan viszonyult az adott nőhöz.
2021. nov. 2. 19:46
 28/29 anonim válasza:

"Semmi komolyra nem gondoltam" + Társkeresés + "Ne haragudj,egyszerűen szimplán nem jöttél be" <---> "Nem dugó partnert keresek."


Most mondanám, hogy villantok egy olyan testet amitől állva összehugyoznád magadat, de nem érdekelnek az olyan emberek, akik nem tudják, hogy mit akarnak.

2021. nov. 2. 21:40
 29/29 anonim válasza:
törölve lett a profilja? hehe
2021. nov. 4. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!