Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki megsajná...

Van itt olyan nő, aki megsajnálna engem, és lenne a barátnőm? 27 éves vagyok, és még nem volt sosem kapcsolatom. Bp és környéke.

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

De cuki.


Miért nem volt még barátnőd?

2021. nov. 1. 00:14
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert félénk vagyok.
2021. nov. 1. 00:17
 3/21 anonim válasza:

Sajnálatból ne akarj barátnőt.


Hidd el, nem vagy elkésve.


Mesélj kicsit magadról. Mivel foglalkozol, mi a hobbid mi az élet célod?

2021. nov. 1. 00:19
 4/21 anonim válasza:
Igen, pont erre vágynak a nők... Oké, hogy nem jön össze, de önbecsülésed sincs egy gramm se. Leírhatatlanul gáz ez a szöveg.
2021. nov. 1. 04:23
 5/21 anonim válasza:
Csak ha anyukád elenged
2021. nov. 1. 05:23
 6/21 anonim válasza:

Egy jó tanács.

Ne sajnáltasd magad, mert az egyáltalán nem, vagy nagyon kevés embernek jön be.

Szedd össze magad. Különben meg a nők is ugyanúgy emberek, mint a férfiak.

2021. nov. 1. 05:55
 7/21 anonim válasza:

6-os: Ez nem tudom hogy igaz e. Pl. ha mondjuk a kérdező fullosan nézz ki akkor biztos hogy a nőket kevésbé fogja érdekelni hogy maga alatt van.

Sőt akkor az lesz a megnemértett srác trope.

Csak akkor utálják a nők ha panaszkodsz amikor átlagos vagy csúnya vagy

2021. nov. 1. 06:57
 8/21 anonim válasza:

Háááát, szerintem…

Minden kapcsolat (így a szerelmi is) értékcseréken alapul, értékeket adunk és kapunk. Persze ettől egyediek is a kapcsolatok, mert mindenkinek más-más fontos (ami az egyiknek érték, az a másiknak nem biztos), és az egyik ember ezt tudja nyújtani egy kapcsolatbane a másik meg csak amazt.

Te még csak azt árultad el magadról, hogy még sosem volt senkid; de létezik olyan nő, aki számára ez értéket képvisel?

Szerintem nincs.

Esetleg szánalomból próbálkozhat valaki, vagy éppen mert férfigyűlölő szadista, és meg akar alázni, de egyiket sem szeretnéd.

2021. nov. 1. 07:40
 9/21 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy kövér vagyok, akkor ismerkedhetünk.
2021. nov. 1. 08:08
 10/21 anonim válasza:

Nagyon hájas nő 163/112 kg, írj rám édes.

56N

2021. nov. 1. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!