Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok van kedvetek engem...

Lányok van kedvetek engem megtanítani főzni?Személyesen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jó a konyhában ezért örülnék neki ha egy lány megmutatná nekem hogy kell pörköltet főzni,vagy főzeléket,vagy levest,én nem értek hozzá.Tésztát,rizst,krumplit tudok főzni,de az kevés.

2021. okt. 9. 14:13
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nájsz tráj csak átlátszó 😀
2021. okt. 9. 19:14
 12/20 anonim válasza:
Manapság mindenki annyira életképtelen, hogy neked kell megmondanod, hogy a következő órában mit csináljon. Ha megkérdezed mit szeretni az a válasz nem tudom. Ha mondasz neki valamit azt megkérdőjelezi. Ha nem mondasz semmit akkor az a baj, ha meg akkor az WTF. Rájuk kell erőltetni, mert addig csak meg a cski-csuki
2021. okt. 9. 20:32
 13/20 anonim válasza:
Ja az lemaradt, hogy nem valószínű, hogy főzni tudnak, ha ennyire önállóak...
2021. okt. 9. 20:33
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak van egy fiatal kedves lány,aki meg tud főzni egy marhapörköltet körettel:)
2021. okt. 9. 20:34
 15/20 anonim válasza:

Férfi vagyok, de tudok főzni sőt.

Takarítani, porszívózni és felmosni is szoktam, mert utálom a rendetlenséget.

2021. okt. 9. 20:52
 16/20 anonim válasza:

8 PONTOSAN ez jutott eszembe, kb 1 másodperccel hamarabb minthogy olvassam a válaszod!

Csinálhatnánk ilyen big bizniszt :D

2021. okt. 10. 22:31
 17/20 anonim válasza:
Jézusom. Ha csak főzni akarnál mindegy lenne ki tanít. Egyetértek #7-el.
2021. okt. 15. 18:04
 18/20 anonim válasza:
Én vagyok a 7-es. Egyébként fiuként előbb tudtam főzni, mint jó pár lány ismerősöm, magamtól, youtuberol, receptekből megtanultam. Nyilván nem lett minden olyan, mint a vasárnapi menü a mamánál, de azért meg lehetett enni.
2021. okt. 15. 18:09
 19/20 anonim válasza:

#7, #18

Végre egy normális is van ezen az oldalon

17 vagyok

2021. okt. 15. 18:11
 20/20 anonim válasza:
Nyugi, nekem is, mint mindenkinek van valami nem normális dolga.:D Meg ami valakinek normális, az másnak nem. Van aki azt mondja, hogy minek tanuljon meg főzni, keres annyit, hogy bármikor el tud menni ebédelni valahova, munkahelyén kap ebédet, neki ez igy bőven jó, és felesleges idő meg energiapazarlás főzni. Neki ez a normális:D
2021. okt. 15. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!