Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találok intelligens...

Hol találok intelligens leszbikusokat?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok nyíltan leszbikus, így elég nehéz ismerkednem. Próbáltam pl. csoportokban, de annyira gáz a felhozatal. A helyesírási hibáktól kiég a szemem, a megnyilvánulásaik, az élethez való hozzáállásuk.. És nem, nem az, hogy én itt tökéletesnek képzelem magam, mert igenis tudom, hogy vannak hibáim, de annyira nehéz intelligens leszbikussal ismerkedni, meg eleve találkozni/ találni egyet.. És nincsenek nagy elvárásaim, de azért a ,,foglyuk/ lessz" meg egyebek odabsznak rendesen.. És nem tudom, hogy hol tudnék ismerkedni, ahol értelmiségiekre akadhatnék..


Tudom, hogy ez nagyon általánosításnak hangzik, de eddig csakis primitív, egyszerűbb emberekkel sikerült írogatnom. Nem tudom, hogy mit rontok el, vagy hogy kéne csinálni, hogy a velem egy hullámhosszon lévő emereket találjam meg..



2021. szept. 3. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jaj perszee! Akinek lenne kedve beszélgetni nyugodtan dobjon rám egy üzit, nem harapok (csak kérésre):b
2021. szept. 5. 16:33
 12/20 anonim válasza:
Okés
2021. szept. 5. 16:34
 13/20 anonim válasza:
Élőben. Bulikon, egyetemen, táborokban
2021. szept. 6. 19:07
 14/20 anonim válasza:
Itt
2021. szept. 7. 19:43
 15/20 anonim válasza:
Nos és aki idősebb,de modern gondolkodású,nem egyszerű az biztos!!
2021. okt. 10. 13:32
 16/20 anonim válasza:

Annyira rosszul hangzik így, hogy mellé rakod a leszbikus szót. Nehéz intelligens leszbikust találni.. mintha hemzsegnének a normális, helyesen írni tudó emberek, de a leszbikusok nagy részének nem megy. Értem a problémádat és tudok vele azonosulni, de ez így szörnyen hangzik. :D


Én annó egy gy.k.-s (hasonló témakörű) kérdésem alatt találtam meg a kis nyelvtan náci társamat. Szóval kis túlzással akárhol össze lehet "találkozni" valakivel. Szerintem fordítsd meg az egészet, milyen jó, hogy írott szövegnél gyorsan kiderül kire érdemes időt szánni és kire nem. Amit még tiszta szívvel tudok javasolni, hogy ne írj le mindenkit, aki helytelenül ír le egy szót, szövegkörnyezetből úgyis kiderül, hogy érdemes-e tovább beszélgetni, jobban megismerni. Ha bejön a másik stílusa, de folyton azt írja, hogy mindíg/foglyuk, akkor javítsd ki nyugodtan, hátha az lesz az utolsó alkalom.


Remélem szerencséd lessz! Muhahahaa 😈


(Ha nem titok, megosztod, hogy miért nem vagy nyíltan leszbikus?)


Szép estét!

2021. okt. 12. 23:09
 17/20 anonim válasza:
Leszbi!!🙋‍♀️
2021. okt. 13. 14:14
 18/20 anonim válasza:
Hány éves vagy? Írj nekem... ;)
2021. okt. 13. 15:39
 19/20 anonim válasza:
Itt🙋🏼‍♀️ írhatsz nekem is 🙂
2021. nov. 27. 12:17
 20/20 anonim válasza:
🧛‍♀️
2021. nov. 27. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!