Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találok intelligens...

Hol találok intelligens leszbikusokat?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok nyíltan leszbikus, így elég nehéz ismerkednem. Próbáltam pl. csoportokban, de annyira gáz a felhozatal. A helyesírási hibáktól kiég a szemem, a megnyilvánulásaik, az élethez való hozzáállásuk.. És nem, nem az, hogy én itt tökéletesnek képzelem magam, mert igenis tudom, hogy vannak hibáim, de annyira nehéz intelligens leszbikussal ismerkedni, meg eleve találkozni/ találni egyet.. És nincsenek nagy elvárásaim, de azért a ,,foglyuk/ lessz" meg egyebek odabsznak rendesen.. És nem tudom, hogy hol tudnék ismerkedni, ahol értelmiségiekre akadhatnék..


Tudom, hogy ez nagyon általánosításnak hangzik, de eddig csakis primitív, egyszerűbb emberekkel sikerült írogatnom. Nem tudom, hogy mit rontok el, vagy hogy kéne csinálni, hogy a velem egy hullámhosszon lévő emereket találjam meg..



2021. szept. 3. 21:46
1 2
 1/20 anonim válasza:

Lehet h valamelyik félmuvelt lenne eleted szerelme es a legkedvesebb ember a vilagon.

Megertem az igenyed az intellektusra de… bar tobb lenne a vilagban…

Viszont szerencsere nem ezen mulik minden, lasd elso mondtatom :)

2021. szept. 3. 21:51
 2/20 anonim válasza:

Az a baj hogy én is elég sok csoportnál próbálkoztam, de hiába írtam bemutatkozást, csak pasik és magukat "lányoknak" nevező kamu profilos fszok próbálkoznak nálam akiknél első mondatuk a nemi életem...

Mi közük hozzá?

Csak úgy kérdzezem...

A másik meg 1-2 mondatnál minden okés aztán hirtelen eltűnnek, vagy csak láttamozzák az üzenetem és ok nélkül tiltanak, ez meg a másik problémám, amit még rohadtul utálok az állandó 1-2 szavas válaszok, én meg hiába fosom a szöveget hogy kihozzak a másikból valami témát ha én ezen ügyködöm de nekem az ilyen nem megy.

Olyan beszélgető partner, illetve társ kell, akivel egy hullámhosszon lennénk, mint pl a kérdező is szeretne, de így rohadt nehéz.


L

2021. szept. 3. 22:12
 3/20 anonim válasza:

Húúú 3as te aztán nagyon tudod.

Had találjam ki; egy korosodó homofób faszi vagy, aki nagyon unatkozik, ezért a szabadidődet azzal töltöd h másokat idegesítesz.

2021. szept. 3. 22:38
 4/20 anonim válasza:

#4


Fogalmazzunk úgy inkább, hogy PROVOKÁL.

Ezzel a megnyilvánulásával szerinted mivel külömb, most őszintén?

2021. szept. 3. 22:52
 5/20 anonim válasza:
Helló
2021. szept. 4. 04:10
 6/20 anonim válasza:

Ez nekem is nagy probléma

Pedig próbálkozom én is.

Ha van kedved ismerkedni írj nyugodtan :)

L

2021. szept. 4. 09:26
 7/20 anonim válasza:
🙋🏼‍♀️
2021. szept. 4. 17:12
 8/20 anonim válasza:
Szia. Bár a kérdésed nem erre irányult, de szívesen megismernélek. :)
2021. szept. 4. 17:33
 9/20 anonim válasza:
Azt sejtem, hogy bárki bárhol megfordulhat... remélem, egyszer csak jó lesz az időzítés! :-)
2021. szept. 5. 09:55
 10/20 anonim válasza:
💃....
2021. szept. 5. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!