Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan legyek sikeresebb a...

Hogyan legyek sikeresebb a csajozasban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 15:36
 1/5 anonim válasza:
Most milyen szinten vagy benne?
2021. szept. 2. 15:45
 2/5 anonim válasza:
Ennyi infóból nehéz konkrét választ adni, szóval... Pótold a hiányosságaidat (bármik is azok), a pozitív tulajdonságaidon meg ne változtass.
2021. szept. 2. 16:11
 3/5 anonim válasza:

Rövid válasz: válj vonzóbbá.

Hosszú válasz: G. Miller A párválasztó agy c. művében le van írva.

2021. szept. 2. 16:42
 4/5 anonim válasza:

Magaddal beszélgess el. Ugyanis nem kell hogy másnak tetszél, csak magadnak. Most lehet fura, hogy ezt írom, de kifejtem.


Ezt saját tapasztalatból mondom. Tudnod kell rólam, hogy egy gyenge, duci, introvertált srác voltam, aki senkinek sem kellett. De akkor még önbizalmam sem volt.


Aztán elbeszélgettem magammal és rájöttem arra, hogy én igenis milyen sokat érek. De ezzel nem változik sok minden, a kisugárzásodon kívül. Rakd rendbe a fejedben, hogy mik azok, amiket nem szeretsz magadon, vagy amit nem szeretsz, hogy ilyen vagy. Nem lesz könnyű meló, de elszántsággal megoldod.


Én a személyiségemet teljesen rendberaktam (és nem, nem változtam meg, csak amiket nem szeretten magamban, azokat úgymond kiöltem), egyedül a súlyom ami zavar még. Azon meg most igyekszem lejjebb adni, bár már sokat izmosodtam is azóta.


Lényeg a lényeg, meg lehet csinálni, ha tényleg akarsz változni, a lányoknál pedig mindig légy önmagad, de nagyobb esélyed lesz, ha elégedett vagy magaddal

2021. szept. 2. 19:32
 5/5 thinktank válasza:

1) Gyakorolj. Beszélgess minél több lánnyal próbálj flörtölni, hívd meg őket egy randira, ilyenek. Keress olyan hobbit, ahol lányok is vannak.


2) Hozd ki magadból a legtöbbet. Normális ruhák, egy jobb frizura, fogyj le, ha túlsúlyos vagy. Nem kell drasztikus dolgokra gondolni, de segíthet. De az 1) a legfontosabb.

2021. szept. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!